Login
Hasło
reklama - zareklamuj się
Jaslonet.pl » Przegląd mediów
Ostatnio skomentowane artykuły:

Informacje z działu: ‘Przegląd mediów’

1 2 3 ... 76 Następna

Chłodzisz się w samochodzie? Możesz dostać mandat!

Jeśli podczas upałów chłodzisz się w zaparkowanym samochodzie z włączoną klimatyzacją, to prawdopodobnie łamiesz przepisy. Możesz za to dostać mandat i to nie jeden. Klimatyzacja samochodowa jest tak skonstruowana, że działa wyłącznie przy włączonym silniku. Dlatego podczas upalnych dni dość częstym widokiem są zaparkowane auta… »

Sanepid ostrzega przed groźną chorobą

Nieleczona bąblowica może nawet zabić, a zarazić się nią można, jedząc… niemyte owoce. Najwięcej przypadków zachorowań na bąblowice w kraju obserwuje się w województwach podkarpackim, warmińsko-mazurskim i pomorskim – podaje Państwowa Inspekcja Sanitarna. Chorobę wywołują jaja tasiemca występujące w kale zarażonych nim zwierząt – najczęściej… »

Kolejni miłośnicy selfie na zielonej granicy

Choć co roku Straż Graniczna apeluje, by tego nie robić, turyści nadal przekraczają nielegalnie granicę, by zrobić sobie zdjęcie po ukraińskiej stronie. Taka „przyjemność” może kosztować nawet 500 złotych. W ostatnich dniach ukarana została para z zachodniopomorskiego (41 i 42 lata), których na nielegalnym przekroczeniu… »

Rząd podniesie cenę benzyny o 25 gr

Paliwo tanieje, to podwyższą podatki?  W cenie paliwa ponad połowa to podatki – ma ich być jeszcze więcej. Rządząca ekipa zapowiada zwiększenie wydatków na remont dróg będących w zarządzie samorządów. Finansowanie tych wydatków ma się odbyć kosztem podwyższenia opłaty paliwowej. Kierowcy i tak płacą już… »

W Krośnie będą lądować samoloty pasażerskie?

Spółka Lotnisko Krosno dąży do wydłużenia pasa startowego i podniesienia statusu lotniska do użytku publicznego. Już w przyszłym roku z krośnieńskiego lotniska mogłyby startować mniejsze samoloty pasażerskie, które zabierają na pokład do 40 osób. Jednak żeby tak się stało, musi być zgoda na wydłużenie pasa… »

Więcej czasu na zjedzenie obiadu

Resort edukacji chce wprowadzić 40-minutową przerwę obiadową w szkołach. To pomysł dobry czy zły? Stoją w długich kolejkach po szkolny obiad, a potem jedzą w pośpiechu i zostawiają warzywa i owoce. Ministerstwo Edukacji chce zmienić zasady wydawania i finansowania posiłków w polskich szkołach. Dzieci mają… »

Tegoroczna Liga Mistrzów

Liga Mistrzów to międzynarodowe i europejskie rozgrywki piłkarskie, które zostały utworzone prze UEFA w 1992 jako dalsze następstwa Pucharu Europy Mistrzów Krajowych zwanych niegdyś Pucharem Mistrzów. Obecnie 9 miejsce zajmuje Zlatan Ibrahimovic, szwedzki piłkarz, który gra w angielskim klubie Manchester United. Zawodnik odbył w tym roku… »

OC może pójść do góry nawet o 100 procent

Na celowniku firm ubezpieczeniowych znajdą się sprawcy nawet drobnych stłuczek. Ubiegły rok przyniósł kierowcom podwyżki OC o około 50 procent. Ten nie zapowiada się lepiej – polisy będą nadal drożeć. Niektórzy kierowcy muszą się liczyć z tym, że ich polisa podskoczy do góry nawet o 100… »

Oszuści wyłudzają pieniądze od przedsiębiorców

Ministerstwo Sprawiedliwości ostrzega przed pismami kancelarii podszywających się pod KRS. Na adresy wielu firm z Podkarpacia trafia korespondencja z kancelarii, podszywających się pod Krajowy Rejestr Pracodawców i Pracowników oraz Krajowy Rejestr Sądowy. Pozornie pisma wyglądają jak te wysyłanie przez KRS. Wzywają do zapłaty 400 zł. Dzięki… »

1 2 3 ... 76 Następna
Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl 2008-2016 | Kontakt: tel. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny