Wiadomości
Blisko 270 tys. głosów ważnych. Alicja Zając senatorem RP
Alicja Zając została senatorem RP w okręgu krośnieńsko – przemyskim. Była jedynym kandydatem.
Jak dowiedział się w Okręgowej Komisji Wyborczej w Krośnie, portal Jaslonet.pl – Zając zdobyła 269 928 głosów. Frekwencja wyborcza wyniosła 47,07%
Z informacji przekazanych przez OKW w Krośnie wynika, że uprawnionych do głosowania było 709 190 osób.
OKW w Krośnie informuje, że wydano 333 836 kart do głosowania. Z urn wyjęto 331 968 kart. Głosów nieważnych oddano – 60 992. Głosów ważnych – 269 928.
Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl
no to znowu Pisowcy gora:no:Trzeba bedzie sie wyniesc z Tego pieknego miasteczka 🙁
pięknie…powiedzcie mi co to za wybór bez wyboru?? jak może być jeden kandydat?? gdzie sens gdzie logika???
Ludzie uciekajmy z JASŁA ! póki czas
wybory jak sama nazwa wskazuje dają nam wybór osoby na którą chcemy zagłosować! a tu jaki był wybór skoro była tylko jedna kandydatura!
to była raczej tylko formalność i uprawomocnienie tego co już od dawna wszyscy wiedzieli…
robie szkołe i uciekam 🙂
"O nieszczęsne królestwo i zginienia bliskie!" gdzie pod płaszczykiem demokracji i za pieniądze podatników promuje się monarchię dziedziczną (albo regencję w oczekiwaniu na odchowanie jedynego słusznego "następcy tronu"! Pocieszające jest te prawie 70 tys. nieważnych głosów. To znaczy, że prawie 20% głosujących nie godzi się na robienie im wody z mózgu.
Sama mogła ręcznie wypisać jedną kartkę, wrzucić do jakiejś puszki po konserwach i byłoby to samo. A tu komisje, liczenie, wydruki … tyle czasu zmarnowanego!
Wybór…. nowe znaczenie tego słowa:-) w tych wyborach senackich….
Nie mam nic do PISu…. ale to była zenada, wybrać z 1…. to chyba tylko tu na podkarpaciu są takie mozliwości, zeby umiec wybrać…. z 1… JEDEN albo 1
Szkoda było tego papieru co poszły na karty do głosowania( trza było z niego zeszyty zrobić dla dzieci przez powódz dotknietych ) lepsza korzyśc byłaby…..
Z KILKU KANDYDATÓW TO WYBRAĆ KAŻDY MOŻE ALE Z JEDNEGO TO SZTUKA I NA TYM POLEGA DEMOKRACJA !!!
I takie coś ma nas jaslan reprezentowac w senacie?
To ja wolę na syberię.
Aa i jeszcze jedno… zainwestowałaby w operację plastyczną… (ale nie za nasze pieniądze chociaż)
Zna ktoś numer do TVN-u?
Zrobilibyśmy kolejne jaja na całą Polskę…
Bo w tym zaścianku nic tylko jaja i jaja (jak to na wsi)
Gratuluje pięknego wyniku. Może skłoni on do refleksji zawistników i oszołomów piszących pełne jadu komentarze. Rzeczywistość jest inna niż wasze fantazje i dyrdymały. Życzę sukcesów Pani Senator.
I cóż pani przyszła senator może zrobić dla Jasła i podkarpacia???
Żenada jedyny kandydat,to wcale nie duma z wygranej,kobieta chyba wie ,że to czysta formalność,to żaden wybór.Zobaczymy w następnych wyborach ile zdobędzie głosów,jak będą wystawieni "PRAWDZIWI KANDYDACI".Wystawiła się na posmiewisko,nawey Jaślan nie mówiąc już mieszkańcach okręgu krośnieńsko-przemyskiego,gdzie są działacze PIS "PRAWDZIWI z KRWI I KOŚCI".Kobieta nie ma ambicji,najlepszym dowodem ilość głosó nieważnych ,najważniejszy dla niej stołek,a rodzina do rzecz drugorzędna.
no jak jeszcze jaro wygra wybory to razem z p.senator zmienia nazwe miasta na Kaczogród
Młoda dziewczyna z Jasła, Mis Polonia Podkarpacia źle
Senator z Jasła źle, to czego Wy ludzie chcecie,
A może macie racje, nic nie róbmy tylko krytykujmy, a Najlepiej swoich
:confused:
Pogratulować??? hmm tylko czego zwycięstwa nie trudno jak jest tylko jeden kandydat:( pogratulować??? obłudy tu należy… to teraz mieszkańcy obwodu krośnieńskiego zobaczą jak się pani senator spisze i pokażą jej w następnych wyborach,że trudniej jest wygrać jak się ma kontrkandydatów… 😡
wiekszosc komentarzy wielce uczonych i zbulwersowanych swiadczy o zasciankowym
wychowaniu niestety a nie o kulturze i rozsadku piszacych oraz o ich "wielkomiejskim" pochodzeniu ale ????
Zgoda,ale proszę tego nie nazywać wyborami.To są jaja
Pani Alu było sobie odpuścić to senatorowanie .Jak nie szkoda pani zdrowia .Życie jest takie krótkie a u pani piękne bo są wnuczęta .Pozdrawiam.
Tolo.Chodzi o to,aby były to wybory,a nie farsa.Przecież wystarczyło,aby tylko kandydat oddał swój głos i zostałby senatorem.Nie widzisz,że są to jaja,a nie wybory.Widzisz co chcemy
Zerknij samokrytycznie w lustro – tego co nosisz na szyi nie da sie już poprawić za żadne pieniądze – na gębie – jeżeli to można nazwać gębą – wypisane są odchyły umysłowe od normy. Zalecam woalkę – podobno to nawet ostatnio modne u facetów. P.S.Ciesz się jak każdy normalny człowiek z sukcesu jaślanki. Niech cię nie zżera zawiść, bo nabawisz się wrzodów. Rusz też 4 litery do dzałania, nawet politycznego – zapobiegniesz hemoroidom od siedzenia i klepania na klawiaturze zawistnych komentarzy.
miłka masz zdecydowanie racje, ale to nie Pani Zajac decydowała o wyborach i kandydatach, w tej chwili to chyba PO miało największy wpływ w tej materii:yes: