MiastoWiadomości

Uciekł z „zakaźnego” w Jaśle. Gorliczanin w rękach Policji ponownie trafił do szpitala!

Jak dowiaduje się Redakcja GORLICE24.pl gorliccy policjanci minionej nocy prowadzili działania mające na celu znalezienie i zatrzymanie mieszkańca naszego miasta, który uciekł z oddziału zakaźnego jasielskiego szpitala. Mężczyzna przebywał tam w związku z podejrzeniem, że może być on zarażony koronawirusem.

Karetkę transportującą mężczyznę sfotografował jeden z naszych Czytelników
Karetkę transportującą mężczyznę sfotografował jeden z naszych Czytelników

We wtorek 10 marca około godziny 21.00 do Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach wpłynęła informacja, ze Szpitala Specjalistycznego w Jaśle, że z tamtejszego Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego i WZW uciekł mężczyzna wobec, którego zachodziło podejrzenie zarażenia koronawirusem COVID-19.

–  Zostaliśmy powiadomieni przez szpital jasielski, że istotnie z ich placówki oddalił się mężczyzna wobec, którego prowadzona jest obserwacja pod kątem możliwości zarażenia koronawirusem. Po przyjęciu zgłoszenia policjanci bezzwłocznie udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny. Jak się okazało poszukiwany spokojnie przebywał w swoim domu. Po rozmowie z policjantami zgodził się dobrowolnie wrócić do szpitala w Jaśle, gdzie został przetransportowany przez specjalnie przygotowaną na tę okoliczność karetkę pogotowia – mówi w rozmowie z GORLICE24.pl aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek z KPP Gorlice.

JR
Gorlice24.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jola
Jola
4 lat temu

Ile osób zdarzył zarazić? Jakie poniósł konsekwencje swojej głupoty?

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x