r e k l a m a
PolitykaWażne wydarzeniaWiadomości

Andrzej Czernecki dziękuje za zaufanie. "To nowe otwarcie dla Jasła"

Andrzej Czernecki pewnie wygrywa drugą turę wyborów w Jaśle i z wynikiem 55,52% zostanie nowym burmistrzem Jasła. Jaślanie obdarzyli go dużym zaufaniem oddając na niego ponad 6 i pół tysiąca głosów. Jego kontrkandydatka, Maria Kurowska uzyskała blisko 5300 głosów.

Andrzej Czernecki (fot. W. Żebracki, Jaslonet.pl)
Dziękuję mieszkańcom za tak dużą liczbę oddanych głosów. To jest dla nas wielkie zobowiązanie, znam wszystkie nadzieje wyborców, które się wiążą z moją osobą i obiecuję sprostać wszystkim oczekiwaniom. Myślę że jest to nowe otwarcie dla Jasła, otwarcie na społeczeństwo obywatelskie – mówi na gorąco portalowi Jaslonet.pl Andrzej Czernecki.
Dobry wyniki kandydata Komitetu Wyborczego „Jaślanie” to także efekt poparcia pozostałych kandydatów pierwszej tury wyborów. Tadeusz Baniak, Tadeusz Górczyk, Janusz Przetacznik oraz Leszek Zduński wspólnie wsparli przed II turą wyborów Andrzeja Czerneckiego.
Andrzej Czernecki
To niewątpliwie bardzo wpłynęło na ten wynik. Powstała w mieście duża koalicja zgody i myślę, że ten wspólny program okaże się dla Jasła bardzo potrzebny – mówi Czernecki.
Przed nowym burmistrzem wiele pracy i wyzwań. Jednym z tych pierwszych będzie zaspokojenie oczekiwań kształtującej się w Radzie Miasta koalicji, opartej między innymi na liderach, którzy poparli Andrzeja Czerneckiego.
Myślę i liczę na to, że nam się uda, wszyscy jesteśmy przygotowani na ciężką pracę – optymistycznie podsumowuje burmistrz-elekt.
W Brzyskach wygrywa Papciak. Nowy Żmigród bez zmian
W gminie Brzyska w II turze wyborów spotkali się Józef Lenartowicz oraz Rafał Papciak. Zgodnie z przewidywaniami wygrał Rafał Papciak zdobywając 61% głosów (w I turze 48,8%). Były wiceprzewodniczący Rady Powiatu Jasielskiego zastąpi na stanowisku wójta Ryszarda Papciaka.
Rafał Papciak (fot. W. Żebracki, Jaslonet.pl)
Ogromnie się cieszę, że razem będziemy mogli pracować na rzecz gminy Brzyska. Zapraszam wszystkich chętnych do współpracy, zapraszam do poddawania swoich pomysłów, planów. Zapraszam do wspólnego wysiłku dla dobra naszej gminy – mówi w rozmowie telefonicznej Rafał Papciak – Dziękuję za każdy oddany na mnie głos – dodaje.
Bez zmian w gminie Nowy Żmigród, tam w dalszym ciągu urząd sprawował będzie Krzysztof Augustyn, na niego oddało głos 60,73% wyborców. Jego kontrkandydatem drugiej tury była Mirosława Wójcik.
W. Żebracki
Jaslonet.pl

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

95
Dodaj komentarz

avatar
95 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Adolf Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
KLAUDIUSZ
Gość
KLAUDIUSZ

Niech żyje Andrzej Czernecki Nasz kochany Burmistrz to mówiłem JA KLAUDIUSZ lizidupa 1 stopnia

jaślan
Gość
jaślan

Panie Burmistrzu nie ma czasu na świętowanie. Czas brać się do roboty. A będzie jej bardzo dużo… Za 4 lata rozliczamy!

podkarpacie
Gość
podkarpacie

Gratulacje dla Jaślan!
– PiS sprowadzony do parteru i w polityczny nie-BYT.
Kablówka z”Obiektywem” stracili mocodawcow ktorej wlasnie wypowiadam umowę, a co z Panią od JDK protegowaną byłej burmistrzyni – pewnie ma czarne godziny i dni.
Obydwie wytoczyly procesy jasielskim internautom – jak widać fortuna kolem się toczy…nie można walczyć przeciw wlasnym mieszkancom.
podkarpacie

ooooooo
Gość
ooooooo

spadla kara na jaslo

soprano
Gość
soprano

Zobaczymy jakie to nowe miejsca pracy powstaną.

szymek
Gość
szymek

Gratulacje dla nowego -„starego” burmistrza, ale przede wszystkim dla jaślan. Letarg powoli ustępuje i wygrywa realizm. Mam nadzieję, ze doświadczenie z panią Kurowską czegoś mieszkańców mojego miasta nauczyło i w przyszłości nie damy sobie strzelić w kolano.

nuśka
Gość
nuśka

nie chcemy Czarneckiego. Bufona, który w tamtej kadencji ukrywał się ciągle za plecami T. Górczyka. Lekceważył nas i ciągle tylko był w ZGDW gdzie się nachapał bo był MAO. Nie chcę nawet myśleć, że przewodniczącym Rady zostanaie DYzio marzyciel, tumany Jaślenie Brawo

STEFAN
Gość
STEFAN

NO I P. RZONCA NIE ZOSTANIE WICE BURMISTRZEM, JEDNAK JASŁO NIE JEST PISOWSKIE,BRAWO-MOGE MIESZKAĆ W JASLE, NIE WYJADE, A JUZ MIAŁEM OPUSCIC TO MIASTO. DZIEKUJE MIESZKAŃCOM MOJEGO MIASTA. A TO WSZYSTKO PRZEZ JARA!!!!!! KTORY TAK SIE ZACHOWUJE I POZOSTAŁYCH PISOWCOW.GRATULACJE DLA P. ANDRZEJA.

pinokio80
Gość
pinokio80

czerwony na twarzy pewnie walnoł sete % z wrażenia i przegryzł ogórkiem he he he!!!

Baba Jaga
Gość
Baba Jaga

Wreszcie moja koleżanka do nas wróci jeszcze kilka dni odpalić miotę i w domu.

Wierny
Gość
Wierny

Jasło wolne od PiS:))) Marysia już z otumanionym psychotropami dyktatorkiem po wałach nie pobiega:)

1lng
Gość
1lng

„pan Czernecki już coś taki czerwony na twarzy….”
to już tak profilaktycznie. Okazja przez 4 lata się na pewno znajdzie

wPiSdu
Gość
wPiSdu

komunikat KC PiS:
w II turze wyborów na burmistrza Miasta Jasła nasza kandydatka, towarzyszka Kurowska po długim i zaciętym boju zajęła zaszczytne drugie miejsce. Kandydat naszych przeciwników był przedostatni.

Trzy łapki
Gość
Trzy łapki

Do Marii K…!!!
W moim kochanym, pięknym Jasełku Szatan swe sieci rozwijał,
krzyż miał na szyi, nienawiść w sercu, na ustach Jezus Ma….Ryja!!…
Niech się błąka Poniechana, ludziom, światom Zapomniana,
wzbroń jej soli, wzbroń jej chleba, wzbroń jej domu, wzbroń jej nieba.
Niech się błąka obłąkana, zapomniana, poniechana!!!

polak
Gość
polak

nuśka ! masz rację !!! zapomniało pospulstwo jak Czernecki grał z mieszkancami w ….teraz wraca odnowiciel za 4 latka zrobimy rachunek !!!

haha
Gość
haha

makadra poprostu makadra ! 😀

Krystyna
Gość
Krystyna

Bardzo dziękuję Pani Marii Kurowskiej za Mądrą i Rzetelną pracę.Dziękuję za odwagę w podejmowaniu trudnych decyzji mimo rzucania kłód pod nogi przez pseudojaślan -ludzi będących u władzy tylko dla własnych korzyści.Żal mi jedynie ,że niektórzy mieszkańcy Jasła nie kierują się własnym rozumem a ulegają modzie medialnej jaką kreuje aktualna władza. Teraz dopiero rozumiem Białoruś i to jak łatwo ludziom „wyprać mózg”.Pozdrawiam serdecznie Panią Marię Kurowską będąc przekonana,że Jasło tak zaangażowanej i oddanej miastu w rządzeniu osoby już nigdy nie będzie miało.

agat25
Gość
agat25

OGŁASZAM KONIEC PiS-U i KUROFFFSKIEJ W NASZYM JAŚLE :)))

Jacek z Kołobrzegu
Gość
Jacek z Kołobrzegu

Gratulacje mieszkańcom Jasła składa Kołobrzeg.

viking78
Gość
viking78

Panie Andrzeju Czarni Jasło czekają na realizację słów z JDK.Że ten wynik nas nie satysfakcjonuje.

Antom
Gość
Antom

Pani Mario dziękuję że pani przegrała…

szczęśliwa
Gość
szczęśliwa

Dzięki!Teraz chociaż moja praca nie poszła na marne.Wcześniej dowoziłam ludzi do urn aby głosowali na Górczyka.Niestety nie udało się.Teraz robiłam to samo i na szczęście sukces.Gratuluję Panie Czarnecki i mam nadzieję że podniesiecie z Tadkiem Górczykiem Jasło na taki poziom na jaki zasługuje.Życzę wam owocnej współpracy bo mam nadzieję,że właśnie wy dwaj będziecie współpracować.

Kocie łapki
Gość
Kocie łapki

Do Alicji Zając, Marii Kurowskiej, Bogdana Rzońcy, Witolda Lechowskiego i Adama Pawlusia….Kury Wam szczać prowadzać, a nie politykę robić!!!

Jaślanin
Gość
Jaślanin

No i super. Udało nam się Jaślanie! Panie Andrzeju, pierwsza sprawa jest teraz taka. Kończą się przecież dotację unijne. Trzeba brać szybko co zostało. Zapomnijmy jak najszybciej o 4 minionych, pewchowych latach dla tego miasta. Wreszcie mamy w Urzędzie fachowca i do tego eleganckiego, potrafiącego poprawnie mówić po polsku w przeciwieństwie do coniektórych.

jaślanka
Gość
jaślanka

Brawo, Jaślanie, BRAWO! Dziękuję wszystkim głosującym na p. Czerneckiego za mądrze oddany głos! 🙂 A p. Kurowska niech wraca na stare śmieci i tam buduje ronda. Stalinowi tym razem?

jenkins
Gość
jenkins

Wyborcy Czerneckiego, miejcie teraz odwagę powiedzieć swoim dzieciom jak długo będą spłacać długi zaciagniete przez niego. To że teraz będzie brał kredyty i inwestował oraz spłacał długi wdzięczności dla swoich sponsorów to macie jak w banku. Życzę wam miłego spłcania długów oraz smacznego piwa na imprezach stadionowych.

gbur
Gość
gbur

BRAWO !!!!!
PiS sprowadzony na kolana – w Jaśle nie ma nic !!!!
PiSiory won z Jasła i nie zapowietrzać miasta.

Tommy
Gość
Tommy

Brawo Jaślanie! Serdecznie gratuluje nowemu burmistrzowi wreszcie ten stary, wredny burmistrz zniknie, bo to co ta pani wyprawiała nie przystoi takiemu pięknemu miastu jak J A S Ł O

js
Gość
js

Zamienił stryjek siekierkę na kijek.

BB
Gość
BB

Gratulacje dla Pana Andrzeja Czerneckiego. Ma Pan rację, wygrywa społeczeństwo obywatelskie. Jasło powraca do normalności po czterech latach kroczenia drogą donikąd. Pana zwycięstwo to dobry znak. Wygrywa profesjonalizm i zgoda. Dzisiaj możemy spokojnie powtórzyć hasło Premiera: budujmy mosty a mniej zajmujmy się polityką. Życzę Panu zdrowia i powodzenia.

realista
Gość
realista

oby nowy burmistrz pokazał nowa jakość a nie stare zwyczaje i przyzwyczajenia bo Jasło potrzebuje osoby przedsiębiorczej-nie wazne z której partii. Bo jak nie to za 4 lata bedzie tu sciernisko w porównaniu do okolicznych miast.

pan kleks
Gość
pan kleks

haha i nareszcie odleciala czarownica na miotle

ED
Gość
ED

Gratulacje Panie Andrzeju
Caly Nowy Jork sie cieszy
Pozdrowienia dla Jaslan

KLAUDIUSZ
Gość
KLAUDIUSZ

To ja panie Burmistrzu Klaudiuszek,który zawsze w Pana wierzył.To wcześniej co pisałem to było udawanie.Kurowska jest be.Zostanę redaktorem OJ ?

rafał
Gość
rafał

Choroba filipińska? ;>

jaślanin
Gość
jaślanin

pan Czernecki już coś taki czerwony na twarzy….

familijny
Gość
familijny

do jaślanina – to proste wypił sobie lamkę szampana a tobie żal bo nigdy nie będziesz miał takiej okazji he he

xD
Gość
xD

No i w końcu ludzie w Jaśle przejrzeli na oczy… Oby tak dalej… Pani M już dziękujemy choć tak naprawdę to nie wiem za co…

S-S
Gość
S-S

Kurowska,Rzońca i cały obóz Pisuarów przewalili wybory na własne życzenie.Zapomnieli o fakcie,że służą żywym,potrzebyjącym mieszkańcom,a nie pielęgnowanie ciągłej żałoby po Zającu i budowanie mu pomników,krzyży,parków jego imieniem.Traumę było zostawić rodzinie i najbliższym,a nie publiczna jej pielęgnacja.Teraz mogą rzeczywiście prywatnie nosić po Zającu żałobę do końca swoich dni.Mieszkańcy dali dowód dezaprobaty dla takich działań,a nie mogą się spodziewać,że grupa różnej maści ,która podzieli stołki między sobą będzie pamiętać o nich.Oni już byli i za ich kadencji upadały największe firmy w Jaśle i oni byli przyczynkiem do ogromnego bezrobocia

jaślak do krośniak
Gość
jaślak do krośniak

a kiedy Wy odpisujecie to ciemne Krosno ? ,bo teraz ta z Was się będa śmiać.

JAŚLANIN
Gość
JAŚLANIN

GRATULUJĘ PANIE BURMISTRZU.LICZYMY NA PANA,ŻE WYKORZYSTA PAN JAK NAJLEPIEJ SWÓJ CZAS I POPARCIE JAKIM PANA OBDARZYLIŚMY.PROSIMY O MĄDRY I TRAFNY DOBÓR WSÓPŁAPRACOWNIKÓW.ABY NIE POWTÓRZYŁA SIE SYTUACJA Z
Z POPRZEDNIEJ PANA KADENCJI.LICZYMY NA PANA!!!!!!!
POZDRAWIAM

JAŚLANKA
Gość
JAŚLANKA

GRATULACJE DLA P. CZERNECKIEGO I DLA MIESZKAŃCÓW JASŁA ZA SŁUSZNY WYBÓR.

wyborca
Gość
wyborca

TO PANI BURMISTRZ NAS OKŁAMYWAŁA ? MÓWIĄC ZE JASŁO JEST I BĘDZIE PISOWSKIE ??????????

wystraszony
Gość
wystraszony

rasizm precz! też byś był jakbyś całą noc nie spała. maria papa)

lord do jaślanina
Gość
lord do jaślanina

TAK WYGLĄDA CZŁOWIEK SZCZĘŚLIWY I DUMNY Z OSIĄGNIĘTEGO WYNIKU! JAŚLANIE DALI GŁOS…..

jaslanin
Gość
jaslanin

No to teraz zobaczycie… będzie fajnie? hahaha

HERBOWY
Gość
HERBOWY

JASLANIE JESTESCIE BURAKI WYBIERAJAC TAKIEGO LADACZNIKA ZAPLACZECIE

KLAUDIUSZ
Gość
KLAUDIUSZ

KLAUDIUSZ to pajacowanie ze mnie jest śmieszne.Dla ciebie słowo demokracja oznacza poprawne myślenie pod dyktando mediów,które opanowało szaleństwo niszczenia PIS.Ty jesteś ofiarą tej nagonki…I tyle.Ja szanuję wybór ludu, i wiem,że będzie miał to co chce.Lepiej….

do jaślanin
Gość
do jaślanin

do jaślanin: Znalazł się tap madl.

krosniak
Gość
krosniak

Krosno gratuluje Jasłu odPiSowania 🙂 Kawał dobrej roboty 🙂 Niech te puste bufony z PiS znaja swoje miejsce 🙂 Alleluja i do przodu 🙂 Jestesmy z Wami 🙂

Close
X