Kultura

Akademia Tańca Shock Mode w Jaśle

Akademia Tańca Shock Mode otwiera swoje drzwi dla mieszkańców Jasła. Warsztaty taneczne ruszają już w najbliższy piątek (09.01.2009 r.) o godzinie 17.00 w budynku MOSIR, przy ulicy Gen. W. Sikorskiego 15.

Cała Polska tańczy! Wielka fala zainteresowania tańcem nadciągnęła do nas wraz z programami telewizyjnymi. Szczególne zainteresowanie wywołuje on wśród młodych ludzi. Taniec staję się dla nich nie tylko formą spędzenia wolnego czasu, ale także alternatywą dla innych zajęć pozaszkolnych. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodzieży i z jej inspiracji  Akademia Tańca Shock Mode otwiera swoją placówkę w Jaśle. „To było niesamowite, młodzi ludzie sami się zorganizowali, a także znaleźli salę do zajęć. Zrobimy wszystko, aby ich nie zawieść!” – mówi Mariusz Jasuwienas, twórca Akademii.

kliknij aby powiększyć

Shock Mode to jedna z największych i najbardziej profesjonalnych szkół tańca w Małopolsce. Uczy i doskonali w ponad 10 technikach tanecznych, organizuje obozy i międzynarodowe warsztaty taneczne. Instruktorzy Akademii to uczestnicy i laureaci wielu projektów telewizyjnych, m.in. „You Can Dance – Po prostu Tańcz”, a także uczestnicy prestiżowych warsztatów tanecznych w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Akademia ma już swoje placówki w Krakowie, Myślenicach, Bochni, Skawinie, Brzesku, Wieliczce, Krośnie, Tarnowie, Raciborzu.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wojtek
wojtek
2023 lat temu

;)super:D

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x