Remis Czarnych Jasło 3:3 w wyjazdowym spotkaniu XI kolejki

XI kolejka ligi okręgowej już za Nami- Nasz zespół zremisował 3:3 w wyjazdowym spotkaniu z Grabowianką Grabówka. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 12 minucie spotkania.

Remis Czarnych Jasło 3:3 w wyjazdowym spotkaniu XI kolejki (fot. archiwum, Marek Dybaś)

Podwyższenie wyniku nastąpiło w 34 minucie i gospodarze prowadzili już 2 bramkami- obie bramki tracimy po kontrach gospodarzy. Czarni stworzyli sobie w pierwszej części spotkania kilka dogodnych sytuacji strzeleckich, lecz żadnej z nich Nasz zespół nie wykorzystał. Do przerwy wynik 2:0.

Czarni zdobyli bramkę kontaktową w 70 minucie za sprawą Grzegorza Munii. Niestety 5 minut później Nasz zespół traci bramkę na 3:1. W 84 minucie Czarni zdobywają bramkę na 3:2 a strzelcem bramki Wietecha. 2 minuty później Wietecha strzela bramkę na 3:3 i tym samym zapewnia Czarnym 1 punkt. W samej końcówce spotkania Czarni nie wykorzystali sytuacji, która mogła przechylić szalę zwycięstwa na Naszą stronę. Nasza drużyna kończyła mecz w 10 po czerwonej kartce dla Grzegorza Munii.

Skład JKS Czarni 1910 Jasło: Jędrysik- Borowiec, Nabożny, Dziobek, Dziedzic, Wójtowicz (46′ Foryś), Chrząszcz, Urban (70′ Wietecha), Munia, Kulig, Tłuściak (46′ Pham Van).