Kultura

Cudowna Lampa Aladyna

„Cudowna Lampa Aladyna”, spektakl Teatru „Maska” z Rzeszowa

Serdecznie zapraszamy wszystkich Jaślan na spektakl „Cudowna Lampa Aladyna”, który odbędzie się 3 lutego 2009 r. w Jasielskim Domu Kultury, o godz. 12.00 i 16.00 (drugi pokaz).

Historia Aladyna znana jest chyba wszystkim; ale opowiedziana na nowo przez teatr z Rzeszowa przenosi nas w bajkowy świat starożytnej Persji, sułtańskich pałaców czy tętniących życiem rynków. Spektakl trzyma w napięciu dzięki świetnej grze aktorskiej i specyficznej animacji lalkami. Z kolei odpowiednio dobrana scenografia, muzyka oraz wykorzystane efekty specjalne, potęgują poczucie tajemniczości.

„Cudowna Lampa Aladyna” – „w zabawny sposób przedstawia to, co może wyniknąć ze spełnianych przez Dżina życzeń. Pragnień nie wypowiada się bezkarnie. Aladyn doświadcza tego na własnej skórze, ale w jego przypadku wszystko kończy się dobrze” – czytamy w opisie spektaklu.

Spektakl jest więc świetną zabawą dla najmłodszych,  ale ma również skłonić starszych widzów do refleksji nad szczęściem, przeznaczeniem i przemijaniem.

Dla wszystkich chętnych widzów, bilety na spektakl już do nabycia w sekretariacie JDK (od pon. do pt. w godz. 8.00 – 16.00).   

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marycha
Marycha
2023 lat temu

E tam. ! Oglądałam to w Rzeszowie. Połowe przespałam :sleep: no, ale co tam. !
Było to w listopadzie chyba xddd

Mmmm
Mmmm
2023 lat temu

Jaka jest cena biletu??

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x