r e k l a m a
Kultura

Deszczowo, ale wesoło. Dzień Dziecka w MDK

Deszcz nie przeszkodził w dobrej zabawy dzieciom, które wczoraj, 1 czerwca odwiedziły Młodzieżowy Dom Kultury. 

Z okazji Dnia Dziecka, MDK przygotował dla najmłodszych wiele atrakcji.

Były występy w wykonaniu uczestników sekcji MDK, zaprezentowały się także przedszkolaki, dzieci mogły bawić się w kącikach przygotowanych przez artystów z Rzeszowa, takich jak kącik Country, kącik z przędzeniami zabawowymi dla najmłodszych. Dzieci mogły brać udział w grach i zabawach rozwijających wyobraźnię – mówi Grażyna Leńczuk, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle.

Ponadto dzieci i ich rodzice mogli wziąć udział w konkurencjach sportowych. Można było obejrzeć pokaz capoeiry. Na zakończenie odbył się koncert artystycznej grypy MDK – „Piosenki z bajkowego świata Disneya.”

Mimo, iż tegoroczny Dzień Dziecka został przeniesiony do budynku MDK, rodzice podkreślali, że imprezę można uznać za udaną.

Bardzo fajnie, szkoda tylko, że pogoda się nie udała, bo gdyby zorganizować na zewnątrz byłoby jeszcze fajniej, bo budynek jest troszeczkę za mały – mówi pan Maciej Czajka – Nie pierwszy raz korzystamy z oferty MDK. Czy to na koncerty, czy – dawniej – na turnieje tenisa stołowego przychodziliśmy z dziećmi – dodaje pan Maciej.

Dzieci biegają  uśmiechnięte, jest przygotowanych dla nich dużo atrakcji. Jak zawsze organizacja w MDK jest na szóstkę – dodaje pan Mariusz.

Najsurowsi w ocenie okazali się najmłodsi. 

Przyszłam tutaj z mamą  pobawić się. Najbardziej chciałabym poskakać na placu zabaw – mówi Roksana. 

Jest wiele fajnych rzeczy, można pobawić się w „piłeczkach”,  jest fajnie – mówi Kuba.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

– – –
Fotogaleria:

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mama
mama
2024 lat temu

Biedne dzieciaczki! Kolejny Dzień Dziecka deszczowy. Ale brawo dla całej ekipy MDK-u za organizacje i fajną zabawę Milusińskich:-)

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x