r e k l a m a
Kultura

Do wygrania 10 biletów na film "Świadectwo"!

Od 7-go do 20-go listopada film Świadectwo możesz obejrzeć w jasielskim Kinie Syrena. Do wyboru są dwa seanse: 16:30 i 18:30. Kino czynne również w poniedziałki.

„Świadectwo” to film na podstawie bestsellerowej książki kardynała Stanisława Dziwisza. W Polsce jej pierwszy, 250-tysięczny nakład zniknął z półek księgarskich w ciągu niecałych dwóch dni, a niedługo później przekroczył milion egzemplarzy!

„Świadectwo” w sposób realistyczny przedstawia nowe fakty z życia Karola Wojtyły, wydarzenia i ich interpretacje. Jest wyjątkowym świadectwem, złożonym przez kardynała Stanisława Dziwisza, wieloletniego sekretarza i przyjaciela Ojca Świętego, który towarzyszył mu przez prawie 40 lat – począwszy od czasów krakowskich, aż do ostatnich dni w Watykanie. Po raz pierwszy przed kamerą ks. kardynał Stanisław Dziwisz ujawnia wiele niepublikowanych dotąd informacji z życia Jana Pawła II. W filmie pojawią się również liczne materiały archiwalne do tej pory nie prezentowane publicznie.

Dla czytelników portalu Jaslonet.pl mamy do rozdania aż 5 podwójnych zaproszeń na film Świadectwo. Kto je zdobędzie? Kto pierwszy ten lepszy! Bilety zdobędzie pierwsze 5 osób, które przyślą na adres: konkurs@jaslonet.pl wiadomość, w której treści znajdzie się imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Bilety, które są nagrodami w konkursie, dotyczą seansu 14 listopada o godzinie 16:30.

Zwyciężców konkursu podamy już jutro o godzinie 16:00

Ważne informacje:
– nazwiska oraz imiona zwycięzców podamy na łamach portalu (osoby biorące udział w konkursie poprzez wysłanie e-maila na wskazany adres wyrażają zgodę na publikację swoich danych),
– zwycięzców poinformujemy drogą mailową oraz telefoniczną,
– osoby, które wyślą więcej niż jedną wiadomość nie będą brane pod uwagę w rozstrzygnięciu konkursu.

Do konkursu zaprasza Kino Syrena oraz portal Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kinomaniak
kinomaniak
2023 lat temu

a tu też można sie po bilety zgłaszać? ;p

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x