r e k l a m a
Kultura

Duże osiągnięcia młodych muzyków z PSM w Jaśle

W bieżącym roku szkolnym 2009/2010, uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. W. Lutosławskiego w Jaśle brali udział w wielu konkursach i przesłuchaniach, zarówno instrumentalnych jak i teoretycznych gdzie, młodzi muzycy osiągnęli znaczące sukcesy.


Zuzanna Walczyk gitara, naucz. p. Jarosław Stompel
– I miejsce w III grupie na IX Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych I st. Strzyżów 2010

Michał Dybaś – trąbka, naucz. p. Ireneusz Fatyga
– wyróżnienie w II kategorii w klasie instrumentów dętych blaszanych na IX Makroregionalnym Konkursie Uczniów Szkół Muzycznych I st. Łańcut 2010
– III miejsce na V Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów Jasło 2010
– I miejsce w II grupie na IV Regionalnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych Kolbuszowa 2010

Anna Mocek – skrzypce, naucz. p. Maciej Wulw
– II miejsce na Regionalnym Konkursie „Dźwięki smyczkiem malowane” Dębica 2010

Marcin Zięba – trąbka, naucz. p. Ireneusz Fatyga
– I miejsce w I grupie na IV Regionalnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych Kolbuszowa 2010

Anna Pikul – sakshorn, naucz. p. Tadeusz Wróbel
– II miejsce w II grupie na IV Regionalnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych Kolbuszowa 2010
– wyróżnienie w II kategorii w klasie instrumentów dętych blaszanych na IX Makroregionalnym Konkursie Uczniów Szkół Muzycznych I st. Łańcut 2010

Paweł Chochołek – trąbka, naucz. p. Tadeusz Wróbel 
– wyróżnienie w II grupie na IV Regionalnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych Kolbuszowa 2010

Zespół wokalny Cantabile, prowadzenie p. Monika Twarduś
– I nagroda w Konkursie „Na nutę kantyczek” Jasło 2010.

Paulina Pietrusza – gitara, naucz. p. Jarosław Stompel
– I miejsce w II grupie na IX Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych I st. Strzyżów 2010

Weronika Kiełtyka – flet, naucz. p. Dariusz Krzok
– wyróżnienie I stopnia na IV Festiwalu Młodych Flecistów Kolbuszowa 2009
– wyróżnienie w IX Ogólnopolskim Festiwalu Fletowym Sochaczew 2010

Mateusz Rąpała – gitara, naucz. p. Jarosław Stompel, 
– wyróżnienie na IX Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych I st. Strzyżów 2010  

Kamil Szpak – fortepian, naucz. p. Jadwiga Błażowska
– nagroda na II Festiwalu im. księcia Michała Kleofasa Ogińskiego w Iwoniczu Zdroju

Rafał Pietrusza – gitara, naucz. p. Jarosław Stompel
– wyróżnienie I stopnia na IV Festiwalu Młodych Gitarzystów Kolbuszowa 2009
– wyróżnienie na IX Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych I st. Strzyżów 2010  

Edward Baciak, naucz. p. Agnieszka Kudasik
– II miejsce na Regionalnym Konkursie o Życiu i Twórczości F. Chopina Lubaczów 2010   

Michał Pietruś, naucz. p. Tadeusz Wróbel
– wyróżnienie w II grupie na IV Regionalnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych Kolbuszowa 2010  

Zespół instrumentów dętych, naucz. p. Ireneusz Fatyga
– nagroda na IV Regionalnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych Kolbuszowa 2010

Szymon Dybaś – trąbka, naucz. p. Ireneusz Fatyga
– wyróżnienie w II kategorii w klasie instrumentów dętych blaszanych na IX Makroregionalnym Konkursie Uczniów Szkół Muzycznych I st. Łańcut 2010

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
JanuszP. Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
P.
Gość
P.

Brawo, Paweł, tak trzymaj! ; ]

Janusz
Gość
Janusz

Gratulacje.Rośnie nam zdolna młodzież muzyczna
Oby tylko miała szanse na rozwijanie swoich talentów na jasielskich scenach,a nie w podziemiach lub poza Jasłem…:(

Close
X