Kultura

Dzień Matki w ZS nr 2 w Jaśle (foto)

Tegoroczny Dzień Matki Zespół Szkół nr 2 w Jaśle uświetnił oryginalnym pomysłem. Mamom uczniów, którzy w pierwszym semestrze osiągnęli najwyższą średnią ocen wysłano Listy Gratulacyjne, stanowiące jednocześnie zaproszenie do szkoły.

Paniom zaproponowano wizytę w Szkolnej Pracowni Fryzjerskiej, gdzie przy kawie i torcie, wykonanym w Szkolnej Pracowni Cukierniczej oczekiwały na wykonanie pięknych i twarzowych fryzur. Czas umilały sobie rozmową z dyrektorkami ZS nr 2 w Jaśle panią mgr Renatą Skórką i mgr Teresą Szczudło i wspominaniem szkolnych lat.

Wykreowaniem i uczesaniem Mam zajęli się uczniowie klasy 3b i 2d, kształcący się w zawodzie fryzjera. Nad przebiegiem spotkania i pracą uczniów czuwała pani mgr Monika Kamińska, nauczycielka przedmiotów fryzjerskich.

Zaproszone Panie były mile zaskoczone zarówno listem jak i formą podziękowania ze strony szkoły i dzieci. O zadowoleniu naszych „specjalnych klientek” świadczył promienny uśmiech goszczący na ich twarzach. Jak wiadomo Mamy najbardziej cenią te prezenty, w które dziecko włoży swój wysiłek i serce.

ZS nr 2 w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zobacz także
Close
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x