Kultura

"Dziewczyny" na Dzień Kobiet! Wygraj ich debiutancką płytę (wyniki)

4 płyty z autografami do wygrania w specjalnym konkursie, na dzień kobiet. Tylko w Jaslonet.pl

Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie w którym do zdobycia są 4 debiutanckie płyty zespołu „Dziewczyny”. Wystarczy odpowiedzieć na dwa pytania. Pierwsze, jaką szkołe średnią w Jaśle kończyła Anna Karamon – wokalistka zespołu, i drugie, jak nazywa się pierwszy singiel zespołu „Dziewczyny”.

Wyniki konkursu poniżej

Odpowiedzi należy nadsyłać pod adres kontakt@jaslonet.pl, w treści maila prosimy podać również swoję imię, nazwisko, adres pocztowy oraz numer telefonu kontaktowego.

Na odpowiedzi czekamy dzisiaj do godziny 24:00. Rozstrzygnięcie konkursu jutro w godzinach porannych. Nagrody zwyciężcom konkursu zostane wysłane pocztą.

* * *

Poznaj „Dziewczyny z sąsiedztwa”! To debiutancki krążek zespołu „Dziewczyny”.  Pochodząca z Jasła Anna Karamon i Aleksandra Nowak nie mieszczą się w muzycznych szufladkach. Oscylują pomiędzy bluesem, „baba-riba-jazzem” (miano nadane muzyce zespołu przez Wojtka Olszaka w programie Hit Generator) i rock’n rollem. Tyle teorii. Dzisiejszej premierze płyty towarzyszy specjalny koncert Dziewczyn w Warszawskim EMPIK-u.

O zespole „Dziewczyny”: Na początku (rok 2008) był duet: Anna Karamon i Aleksandra Nowak. Od marca 2009 – już zespół. Wśród osiągnięć duetu można wymienić m.in. Nagrodę Grand Prix przyznaną przez TVP za Największą Osobowość Festiwalu Spotkania Zamkowe 2008, nagrodę Festiwalu Piosenki Studenckiej 2008, liczne nagrody publiczności. W maju 2009 zespół DZIEWCZYNY debiutuje w pełnym składzie, dwukrotnie wygrywając program Hit Generator (TVP 2). Następnie nagrywa klip do piosenki „Chimera”, wypuszcza singiel „NIGDY”, nagrywa płytę oraz kwalifikuje się z piosenką „Cash box” do Krajowego Finału Eurowizji 2010 roku.

Członkowie zespołu to grupa czołowych muzyków sceny jazzowej i rozrywkowej. W swojej dotychczasowej karierze współpracowali i współpracują m.in. z Anną Serafińską, Jose Torresem, Urszulą Dudziak, Olo Walickim, Grażyną Łobaszewską, Edytą Górniak, Marylą Rodowicz, Mariką, Moniką Brodką, zespołem Sofa, Stanisławem Sojką, Ewą Bem, Lorą Szafran i wieloma innymi.

SKŁAD:
Anna Karamon, Aleksandra Nowak – wokal
Artur Lipiński – bębny
Bogusz Wekka – instrumenty perkusyjne
Krzysztof Łochowicz – gitara, banjo
Maciek Matysiak – kontrabas

* * *

Wyniki konkursu:

W drodze losowania wyłoniliśmy 4 osoby, które zdobyły nagrodę w postaci debiutanckiej płyty CD zespołu „Dziewczyny”, której premiera odbyła się 8 marca. Poniżej przedstawiamy żwyciężców:

– Beata Gościńska
– Agnieszka Kuczała
– Wilisowska Małgorzata
– Anna Sadzikowska

Gratulujemy!

Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gfdgd
gfdgd
2024 lat temu

4 płyty do wygarnia w – do poprawki

PiS-man
PiS-man
2024 lat temu

To miauczenie ma być nagrodą?

mir
mir
2024 lat temu

A co mamy PiS-man słuchać, waszych wystąpień kongresowych?

Albi
Albi
2024 lat temu

Pisman głosowałeś na Vir? Tam jest vokal. Nie musisz Dziewczyny lubić, ale nie odmawiaj im profesji. Nie miaucz bez sensu.

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x