r e k l a m a
Kultura

"Dziewczyny" na Dzień Kobiet! Wygraj ich debiutancką płytę (wyniki)

4 płyty z autografami do wygrania w specjalnym konkursie, na dzień kobiet. Tylko w Jaslonet.pl

Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie w którym do zdobycia są 4 debiutanckie płyty zespołu „Dziewczyny”. Wystarczy odpowiedzieć na dwa pytania. Pierwsze, jaką szkołe średnią w Jaśle kończyła Anna Karamon – wokalistka zespołu, i drugie, jak nazywa się pierwszy singiel zespołu „Dziewczyny”.

Wyniki konkursu poniżej

Odpowiedzi należy nadsyłać pod adres kontakt@jaslonet.pl, w treści maila prosimy podać również swoję imię, nazwisko, adres pocztowy oraz numer telefonu kontaktowego.

Na odpowiedzi czekamy dzisiaj do godziny 24:00. Rozstrzygnięcie konkursu jutro w godzinach porannych. Nagrody zwyciężcom konkursu zostane wysłane pocztą.

* * *

Poznaj „Dziewczyny z sąsiedztwa”! To debiutancki krążek zespołu „Dziewczyny”.  Pochodząca z Jasła Anna Karamon i Aleksandra Nowak nie mieszczą się w muzycznych szufladkach. Oscylują pomiędzy bluesem, „baba-riba-jazzem” (miano nadane muzyce zespołu przez Wojtka Olszaka w programie Hit Generator) i rock’n rollem. Tyle teorii. Dzisiejszej premierze płyty towarzyszy specjalny koncert Dziewczyn w Warszawskim EMPIK-u.

O zespole „Dziewczyny”: Na początku (rok 2008) był duet: Anna Karamon i Aleksandra Nowak. Od marca 2009 – już zespół. Wśród osiągnięć duetu można wymienić m.in. Nagrodę Grand Prix przyznaną przez TVP za Największą Osobowość Festiwalu Spotkania Zamkowe 2008, nagrodę Festiwalu Piosenki Studenckiej 2008, liczne nagrody publiczności. W maju 2009 zespół DZIEWCZYNY debiutuje w pełnym składzie, dwukrotnie wygrywając program Hit Generator (TVP 2). Następnie nagrywa klip do piosenki „Chimera”, wypuszcza singiel „NIGDY”, nagrywa płytę oraz kwalifikuje się z piosenką „Cash box” do Krajowego Finału Eurowizji 2010 roku.

Członkowie zespołu to grupa czołowych muzyków sceny jazzowej i rozrywkowej. W swojej dotychczasowej karierze współpracowali i współpracują m.in. z Anną Serafińską, Jose Torresem, Urszulą Dudziak, Olo Walickim, Grażyną Łobaszewską, Edytą Górniak, Marylą Rodowicz, Mariką, Moniką Brodką, zespołem Sofa, Stanisławem Sojką, Ewą Bem, Lorą Szafran i wieloma innymi.

SKŁAD:
Anna Karamon, Aleksandra Nowak – wokal
Artur Lipiński – bębny
Bogusz Wekka – instrumenty perkusyjne
Krzysztof Łochowicz – gitara, banjo
Maciek Matysiak – kontrabas

* * *

Wyniki konkursu:

W drodze losowania wyłoniliśmy 4 osoby, które zdobyły nagrodę w postaci debiutanckiej płyty CD zespołu „Dziewczyny”, której premiera odbyła się 8 marca. Poniżej przedstawiamy żwyciężców:

– Beata Gościńska
– Agnieszka Kuczała
– Wilisowska Małgorzata
– Anna Sadzikowska

Gratulujemy!

Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
gfdgd
gfdgd
2021 lat temu

4 płyty do wygarnia w – do poprawki

PiS-man
PiS-man
2021 lat temu

To miauczenie ma być nagrodą?

mir
mir
2021 lat temu

A co mamy PiS-man słuchać, waszych wystąpień kongresowych?

Albi
Albi
2021 lat temu

Pisman głosowałeś na Vir? Tam jest vokal. Nie musisz Dziewczyny lubić, ale nie odmawiaj im profesji. Nie miaucz bez sensu.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
X