r e k l a m a
Kultura

Farben Lehre oraz Kto By To Wiedział w Klubie Muzycznym Europa (foto)

W czwartek 21 stycznia na scenie Klubu Muzycznego Europa zagrała krakowska grupa melodyjnego punk-rocka Kto By To Wiedział. Zespół rozpoczął koncert utworem „Matoły Bez Szkoły”, który się dość dobrze przyjął wśród zgromadzonych fanów. Chłopaki z Nowej Huty grali ponad 40 minut i bardzo ożywili zgromadzoną publiczność. Po koncercie KBTW nastąpiła krótka przerwa techniczna podczas której zaczęli się instalować długo oczekiwani muzycy z Płocka.

Farben Lehre rozpoczął swój koncert o 20:40 i zagrali wiele znakomitych kawałków znanych wszystkim fanom. Kapela nieustannie grała ponad półtorej godziny, po zejściu ze sceny jednak nie mogli zostać głusi na przywoływanie fanów i powrócili na scenę co przedłużyło  koncert  o  ponad 40  min –  grali  na tyle ile pozwoliły im gardła. Patrząc na euforię jaką koncert FL wywołał wśród publiczności można zliczyć ten koncert do najlepszych jakie odbyły się w Klubie  Muzycznym Europa.

Niesamowitym wydarzeniem było zaśpiewanie kilku utworów z wokalistą i gitarzystą KBTW oraz z Marcinem ‘Miłym” Milczanowskim z zespołu No Właśnie – utwory wykonane wspólnie w niesłychany sposób pobudziły publiczność. Nie można również nie wspomnieć o świetnym kontakcie lidera FL Wojciecha Wojdy z publicznością.

Niniejszy koncert odbył się dzięki głównemu sponsorowi Centrum Nauki i Biznesu „Żak” oddział w Jaśle  ul. Karmelicka 3.

WM

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
JIM
JIM
2024 lat temu

Byłem – rewelacja !!! – sądze że był to jeden z nilicznych tak udanych koncertów w Jaśle!!!

.1..2..3
.1..2..3
2024 lat temu

No to teraz na Overlorda i Elenium 12 lutego też do europy :))
Bilety 10 zł – gra 10 kapel z Jasła

Michał
Michał
2024 lat temu

Jak widać i słychać ,można się obyć w sztuce bez zacnej pani z JDK>>>>Gratulacje!

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x