r e k l a m a
KulturaWażne wydarzenia

Festyn przy Zespole Szkół we Wróblowej

Dnia 5 czerwca przy Zespole Szkół we Wróblowej odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem: „ Mama, tata i ja”. Uroczystego otwarcia imprezy dokonał wójt gminy Brzyska – Pan Rafał Papciak.

Festyn przy Zespole Szkół we Wróblowej
Organizatorzy zapewnili obecnym wiele atrakcji, m. in. pokazy sportowe judo i karate, przejażdżki konne, występ zespołu tanecznego z LO w Kołaczycach, kapela ludowa: „Trzcinicoki”. Uczniowie Zespołu Szkół w Wróblowej zaprezentowali bogaty program artystyczny. Na początku można było podziwiać „Poloneza” w wykonaniu najmłodszych dzieci ZS w Wróblowej.
Taniec wykonany został bezbłędnie. Kolejno odbywały się występy uczniów i trzeba przyznać, że stanęli oni na wysokości zadania. Klasa trzecia gimnazjum zaprezentowała pokaz fizyczny w teatralnej wręcz scenerii. Nie zabrakło śmiesznych skeczy, a także tej, która łagodzi obyczaje – dobrej muzyki. Piosenki w wykonaniu wokalistek ZS w Wróblowej zadowoliły nawet najwybredniejsze uszy. Wszyscy zebrani „śpiewająco” dopingowali także walczącemu o tytuł zwycięzcy pierwszej polskiej edycji programu X Factor – Michałowi Szpakowi. Temu wydarzeniu towarzyszyła telewizja TVN.
Festyn przy Zespole Szkół we Wróblowej
Wieczorem zebrani bawili się przy dźwiękach zespołu METRUM.
Uczestnicy festynu nie wrócili do swych domów z pustymi rękoma – na loterii fantowej można było wygrać odkurzacze, krzesła, frytkownice, szkło dekoracyjne i wiele innych nagród. A największy szczęściarz odjechał spod szkoły nowiutkim rowerem.
Agnieszka Wietecha-Szanduła

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
KONRAD
KONRAD
2024 lat temu

Uczcie się pacany z Jasła organizować na tym przykładzie imprezy plenerowe….Byłem na Festynie,bo w Jaśle Dni to były jaja po wielkanocneDlatego powiem krótko-rewelacja!

wróblowianka
wróblowianka
2024 lat temu

Nasz festyn był fenomenalny ..Wszystko super

festyn
festyn
2024 lat temu

zgadzam sie festyn był świetny 🙂

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x