r e k l a m a
Kultura

Galerianki gotowe na wszystko – konkurs Jaslonet.pl!

Jeszcze do 12 listopada na ekranie Kina Syrena w Jaśle zobaczyć można „Galerianki” – film Katarzyny Rosłaniec uznany za najlepszy debiut roku. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy dwa podwójne zaproszenia do kina – szczegóły poniżej.

Galerie handlowe – współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami – czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna – Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać. Między Alicją i Mileną zaczyna tworzyć się silna więź. W tym samym czasie w Alicji zakochuje się jej rówieśnik – Michał. Dla Mileny chłopak stanie się rywalem.

Aby zdobyć bezpłatne wejściówki do kina na film „Galerianki” Katarzyny Rosłaniec, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie: Kto napisał scenariusz etiudy z 2006 roku pod tym samym tytułem?

Odpowiedź na pytanie oraz swoje dane (imię, nazwisko, nr telefonu) prosimy wysyłać na adres: kontakt@jaslonet.pl – z tytułem „Konkurs filmowy”. Na maile czekamy do piątku, 6 listopada br. do godziny 15:00.

Spośród prawidłowych odpowiedzi wylosujemy dwie osoby, które otrzymają podwójny, bezpłatny bilet wstępu do kina Syrena w Jaśle na film „Galerianki” – seans odbędzie się 6 listopada br. (piątek) o godzinie 18:30.

Powodzenia!

Zobacz repertuar kina Syrena.

– – –

Podwójne zaproszenia do Kina Syrena na seans filmu „Galerianki” otrzymują:
Anna Nowosielska
Andrzej Poliwka

Gratulujemy!

Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
HULA HOP
HULA HOP
2024 lat temu

BEDZIE KTOS W SOBOTE BO OSTATNIO BYLAM I NIE BYLO SEANSU:)Z POWODU BRAKU LUDZI:)

kolas
kolas
2024 lat temu

Czy to te dziewczyny z bilbordu PiS-u w Jaśle?:D

lola:))
lola:))
2024 lat temu

Bardzo dobry film polecam zwłaszcza rodzicom nastolatek czasem warto zwrócić uwage na to co się dzieje z naszymi dziećmi:)

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x