r e k l a m a
Kultura

Gamrat – osiedle otwarte na dzieci (foto)

Wiele frajdy mieli najmłodsi uczestnicy Festynu Wakacyjnego, zorganizowanego przez zarząd osiedla Jasło – Gamrat.

Wśród atrakcji specjalnie dla nich, największym zainteresowaniem cieszyli się ułani, którzy zawitali do Gamratu, aby zaprezentować widzom pokaz jazdy oraz władania bronią.

Po zakończeniu pokazu, każdy chętny mógł zobaczyć z bliska umundurowanie kawalerzysty Szwadronu Niepołomickiego, w barwach 8 Pułku Ułanów, jego broń. Wielką atrakcją dla dzieci była okazja do przejażdżki na koniu. Chętnych nie brakowało.


Równie dużym zainteresowaniem cieszyły się występy artystyczne. Najmłodszych na scenie bawiła grupa „Ciotka Tekla i Przyjaciele ze Śląska”. Dzieci wraz z artystami tańczyły, śpiewały, brały udział w grach i konkursach z nagrodami.

Popularność gamrackiego festynu cieszy się zarówno zainteresowaniem mieszkańców osiedla jak i gości z innych dzielnic Jasła. Festyn ma charakter integracyjny i jak podkreślają organizatorzy ma na celu przełamać różne krzywdzące stereotypy o Gamracie.

Dochód z festynu zawsze zostaje wykorzystany na potrzeby osiedla i jego mieszkańców.


Imprezy takie zawsze organizujemy na potrzeby osiedla i na potrzeby dzieci. Zawsze wspomagamy czy to działające w szkole rady rodziców, czy działający przy szkole klub sportowy, czy też naszą młodzież gamracką, opłacając im różne turnieje sportowe. Wspomagamy też świetlice, kupujemy sprzęt. Tak, że wszystkie pieniądze zostają wykorzystane – mówi nam Urszula Czyżowicz, Przewodnicząca Zarządu Osiedla Jasło Gamrat.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Więcej zdjęć znajdziesz się w fotogalerii.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
rudi
rudi
2023 lat temu

Pani przewodniczaca brawo

;)
;)
2023 lat temu

Wieczorem się dopiero zaczęła zabawa a nie 😀 Extra festyn oby takich coraz więcejB)

ktoś
ktoś
2023 lat temu

Brawo Zarząd. trzymac tak dalej. super impreza.

zniesmaczony Wami
zniesmaczony Wami
2023 lat temu

Do Pani C.U. i Pani B.H. – ładnie się uśmiechać i ładnie się ubierać to dzisiaj za mało. Trzeba mieć pomysły i trzeba być osobą która coś wie i coś chce zrobić. A Wy jedynie co potraficie drogie Panie wykonać to impreza na i tak już zdemoralizowanym i pijackim osiedlu. Brawo i gratuluje kompromitacji !

Z.
Z.
2023 lat temu

wspaniała impreza a obie Panie poświęciły wiele czasu na zorganizowanie i nie tylko one.Takie bzdury jak piszesz to tylko świadczą o Tobie kim jesteś.Pani przewodnicząca bardzo dużo robi dla naszego osiedla.Obie Panie – tak trzymać.

Z.
Z.
2023 lat temu

do Ciebie- nie wiesz co piszesz .Prawda jest taka , że obie panie poświęcają wiele czasu i dużo serca dla naszego osiedla.Więcej takich ludzi i będzie super.

ktos
ktos
2023 lat temu

Do znismaczony Wami
A ty pewnie jestes mieszkancem Gamratu, i napewwno stałes w dniu festynu pod bramą, nie kupiułes biletu wstepu za jedyne 3 zł, gdyż jestes pustym człowiekiem bo nie miałeś nic do zaoferowania. Masz pomysł na dobrą zabawę na Osiedlu do go zrealizuj, a nie krytykuj i nie zachowuj sie jak tchórz nic nie robiacy. Typowy, przecietny z Ciebie "polaczek" tylko krytykowac i nic nie robic. Pusty człowiek.:no:

BYCZYEK SRYCZEK
BYCZYEK SRYCZEK
2023 lat temu

do "Z" "ktoś" – te Panie nic więcej nie potrafią jak organizacja typu siała baba mak nie wiedziała jak. Nic pozytecznego nic konkretnego, dno i wodorosty!

NEO
NEO
2023 lat temu

Do Byczek Sryczek właśnie pokazałeś na co cię stać. Oto obraz mieszkańca Gamratu, który nic nie robi, nie docenia pracy i bezinteresownego poświęcenia dla innych. Zarzad nie zniechęcą wasze kpiące opinie. Dziękujemy Wam za imprezę. Wasz wkład pracy na pewno przyniesie korzyść osiedlu i dzieciom.

zyz
zyz
2023 lat temu

walka o stolki:lol:

lol
lol
2023 lat temu

zajebi*** festyn trzymać tak dalej B)

Back to top button
11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x