r e k l a m a
Sport

Szaleństwo na Czarnych!

Aż 9 goli zobaczyli kibice, którzy odwiedzili dzisiaj stadion na Śniadeckich. Czarni  podejmowali dziś u siebie Sanovie Lesko. Wynik spotkania, 9 goli dla Jasła. Szalony zaliczył hattricka.

Już przed meczem było wiadomo, że nasz dzisiejszy rywal nie grzeszy skutecznością. Przed meczem na koncie drużyny z Leska był zaledwie jeden punkt, drużyna zajmowała dopiero 13 pozycję w ligowej tabeli. W Lidze Okręgowej ostatni komplet punktów z meczu wyjazdowego przywieźli 14 września 2008.

Jednak takiego rozmiaru porażki przyjezdnych nikt się nie spodziewał. Strzelecki koncert Czarni zaczęli w 4 min, kiedy do siatki trafił Żuraw, potem w 13 minucie bezbłędny w wykonywaniu jedenastki okazał się Szalony, podwyższając wynik spotkania. Kilkanaście minut później ten sam zawodnik znów pokonuje bramkarza gości. Prowadzimy 3:0. Przed przerwą gole zdobywali jeszcze ponownie Żuraw w 34 min. i Warzocha w 40 min.

Po pierwszej połowie Czarni mogli skończyć spotkanie. No cóż, kolejne 45 min, było okazją do zabawy z piłką Czarnych na oczach zdezorientowanych piłkarzy z Leska, którzy nie byli w stanie zagrozić naszej bramce.

Czarni nie przestawali w atakowaniu bramki przeciwników, co przyniosło kolejne cztery bramki. Wynik podwyższali kolejno na 6:0  Halz 59′,  7:0 Munia 71′,  8:0 Szalony 78′, który tym samy zdobywając w tym meczy hattricka. Wynik spotkania na 9:0 ustalił w 85 min. Majewski.