Kultura

II Konferencja Ekologiczna (zapowiedź)

Blisko 100 osób weźmie udział w II Konferencji Ekologicznej organizowanej przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle we współpracy z Powiatowym Ośrodkiem Edukacji Nauczycieli w Jaśle. Konferencja odbędzie się pod nazwą: „Parki i rezerwaty Beskidu Niskiego – ich rola w edukacji ekologicznej dzieci i młodzieży”.

Uczestnikami będą nauczyciele z powiatów: jasielskiego, gorlickiego, dębickiego, tarnowskiego,
strzyżowskiego i krośnieńskiego. Partnerem strategicznym wydarzenia jest Grupa LOTOS SA.

W trakcie konferencji zostaną zaprezentowane ośrodki edukacyjno-przyrodnicze Beskidu Niskiego, omówiona zostanie ich rola w ochronie przyrody oraz zostaną szczegółowo przedstawione niektóre beskidzkie parki i rezerwaty.

Wykładowcami będą pracownicy Magurskiego Parku Narodowego, Zespołu Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie oraz pracownicy naukowi z Jasła.

Konferencja odbędzie się w dniu 1 października 2010 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle (część I, w godz. 10:00 – 12:30) oraz w Parku Rekreacji i Edukacji Ekologicznej w Foluszu (część II – w godz. 13:00 – 16:00).

Konferencja odbędzie się pod honorowym patronatem Starosty Jasielskiego.

MDK Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
CHORE PAŃSTWO !!!!!
CHORE PAŃSTWO !!!!!
2024 lat temu

Ekologia powinna iśc w parze z zamożnością i prawem do godnego życia – przedewszystkim człowieka {pracującego} "zmuszanego do dbałości o prawa przyrody" – jednocześnie samemu pozostawać "wyrzutkiem"…

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x