Kultura

II Przegląd Piosenki Turystycznej i Poetyckiej Folusz 2010

Już po raz drugi w jednym z najpiękniejszych zakątków Beskidu Niskiego rozbrzmi piosenka śpiewana podczas wędrówek pieszych i spotkań przy ognisku.

Serdecznie zapraszamy na II Przegląd Piosenki Turystycznej i Poetyckiej FOLUSZ 2010, który odbędzie się 18 września br. /sobota/ w Parku Rekreacji i Edukacji Ekologicznej w Foluszu k. Jasła.

W przeglądzie udział wezmą soliści i zespoły – prezentować będą utwory z kręgu piosenki turystycznej, rajdowej, harcerskiej i poezji śpiewanej.

Można jeszcze zgłaszać swój udział w przeglądzie! Termin zgłoszeń upływa 10 września br. Regulamin i karta zgłoszeń znajduje się na stronie www.mdkjaslo.pl

Wieczorem zapraszamy na wyjątkowy koncert Tomka Jarmużewskiego połączony z koncertem laureatów Przeglądu.

„Piosenki Tomka Jarmużewskiego zachęcają do pozytywnego patrzenia na świat, poznawania świata na drogach górskich wędrówek i wracania z gór do domu z bagażem nowych doświadczeń i życiowej energii. Piosenki znajdują odbiorców w niezwykle szerokim spektrum wiekowym, od młodzieży szkolnej i licealnej aż do ludzi przeżywających jesień życia. Chwytliwe melodie, bezpretensjonalne teksty niosące za sobą głębsze treści i ponadczasowe wartości, sprawiają, że na taki koncert chce się wrócić.

Tomek Jarmużewski jest autorem tekstów i muzyki oraz wykonawcą (śpiew i gitara). Znany jako twórca zespołu Zgórmysyny oraz uczestnik projektu „W górach jest wszystko co kocham”. Autorski projekt muzyczny związany jest z najnowszą płytą „Marzeń zdarzanie”, której premiera miała miejsce w lipcu 2009.”

Zespół wystąpi w składzie:
Tomek Jarmużewski – śpiew, gitara
Agnieszka Biniek – skrzypce, śpiew
Paweł Harańczyk – instrumenty klawiszowe
Marcin Chatys – gitara basowa

Zapewniamy turystyczną atmosferę, zapach ogniska i przyjemny szum gęstego lasu! …

Impreza odbędzie się pod honorowym patronatem Starosty Jasielskiego.

Przyjaciele i sponsorzy wydarzenia:
Starostwo Powiatowe w Jaśle oraz Dom Pomocy Społecznej w Foluszu; firmy: Habys Sp. z o.o., TEKPUD Sp. z o.o., Łowisko Pstrąga i Karpia FISH BAR z Folusza, EKOPRINT – Teresa Kozik.

Program II Przeglądu Piosenki Turystycznej i Poetyckiej Folusz 2010:
15:00 – 18:00 – przesłuchania konkursowe
19:00 – ogłoszenie wyników, koncert laureatów, koncert gwiazdy wieczoru – Tomek Jarmużewski z zespołem.

MDK

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x