KulturaMBP

Jarosław Kret ponownie odwiedzi Jasło

W ramach XI Jasielskiego Festiwalu Literackiego i Regionalnego Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na spotkanie autorskie z Jarosławem Kretem.

Spotkanie autorskie z Jarosławem Kretem
Spotkanie autorskie z Jarosławem Kretem
Jarosław Kret to nie tylko wirtuoz prognozy pogody, ale pasjonat podróży oraz autor wielu książek podróżniczych m.in. takich jak: „Planeta według Kreta”, „Moje Indie”, „Moja Ziemia Święta”. Z wykształcenia jest egiptologiem, przez wiele lat był współpracownikiem TVP. W 2012 r. został laureatem Telekamer w kategorii „Prezenter pogody”. Do zawodu dziennikarza podchodzi zawsze z profesjonalizmem. Za mną stoi siła mojego zawodowstwa – mówił pełen optymizmu w jednym z wywiadów.
Autor w niezwykle urzekający sposób odkrywa przed nami nieznane zakątki globu i pokazuje walory otaczającego świata, nie pomija ciekawostek oraz zapomnianych historii. W jego relacjach z podróży można doszukać się polskich wątków oraz opisów licznych rozmów z pasjonującymi ludźmi całego świata.
Spotkanie odbędzie się 15 września br. o 17.00 w Centrum Informacji Lokalnej (ul. Kołłątaja 1).
Darmowe zaproszenia na spotkanie do odbioru w Czytelni Głównej (ul. Kołłątaja 1).
Patronat medialny nad XI Jasielskim Festiwalem Literackim i Regionalnym sprawują: TVP Rzeszów, TV Jasło, Polskie Radio Rzeszów, Radio Trendy, Gazeta Codzienna Nowiny, Tygodnik „Nowe Podkarpacie” Miesięcznik Obiektyw Jasielski oraz portale: www.itvpołudnie.pl, www.nowiny24.pl, www.terazjaslo.pl, www.twojejaslo.pl, www.jaslonet.pl, www.miastojaslo.pl, www.wirtualnejaslo.pl.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x