r e k l a m a
Kultura

Jasielskie środowisko muzyczne wspiera WOŚP!

Kilka zespołów rockowych i metalowych związanych z Jasłem wzięło udział w koncertach z okazji Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy 2010. Przypomnijmy, że podobnie jak w 2009 r. WOŚP zbierał na specjalistyczny sprzęt USG, dzięki któremu będzie można łatwo i szybko zdiagnozować chorobę nowotworową u dzieci, co z kolei zwiększy szanse na ich całkowite wyleczenie.

Jednym z zespołów, które uświetniły swym występem imprezę z okazji WOŚP był Xilow, który zaprezentował sie w MDK’u w Jaśle.

Kolejnym zespołem był Whiplash, który zaprezenetował sie na rynku we Frysztaku, a mocniejsze brzmienia ze swych instrumentów wydobył Mindfield, który zagościł na krośnieńskim rynku.

Niewątpliwym rekordzistą okazała sie heavy załoga – Krusher, która w dniu finału zagrała aż 3 koncerty! Odwiedziła Iwonicz Zdrój, Frysztak i Tarnów. Ponadto specjalnie na tą okazję zostały przygotowane kubki ze zdjęciem Krusher’a i serduchem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W iwoniczu kubek ten został wylicytowany za 50 zł!

Pozostały jeszcze 2 kubki, które można licytowac na portalu allegro:
http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=354417
http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=354424

*wysyłka na koszt zespołu
*kasa oczywiście wspomoże fundacje Wosp’u

Ponadto zapraszamy na najbliszy koncert formacji Krusher z legendą heavy metalu – Turbo 23.01.2010 w klubie „Pod Palmą” w Rzeszowie

12.02.2010 w klubie muzycznym EUROPA odbędzie sie koncert ok. 10 zespołów związanych z Jasłem. Zapowiada sie mega impreza. Wkrótce więcej informacji!

AP

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
;)ppppA.lena Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
lena
Gość
lena

Jak akcja taka muzyka….

A.
Gość
A.

Błagam, jeśli jest ktoś odpowiedzialny za publikację artykułów, niech zadba o to, by były poprawnie napisane. Sformułowanie "mega impreza" bynajmniej do mnie nie przemawia…

pppp
Gość
pppp

Co to za chałturniki z kąt to wyszło ???:p

;)
Gość
;)

chryzantemy złociste

Close
X