r e k l a m a
Kultura

Jasielskie środowisko muzyczne wspiera WOŚP!

Kilka zespołów rockowych i metalowych związanych z Jasłem wzięło udział w koncertach z okazji Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy 2010. Przypomnijmy, że podobnie jak w 2009 r. WOŚP zbierał na specjalistyczny sprzęt USG, dzięki któremu będzie można łatwo i szybko zdiagnozować chorobę nowotworową u dzieci, co z kolei zwiększy szanse na ich całkowite wyleczenie.

Jednym z zespołów, które uświetniły swym występem imprezę z okazji WOŚP był Xilow, który zaprezentował sie w MDK’u w Jaśle.

Kolejnym zespołem był Whiplash, który zaprezenetował sie na rynku we Frysztaku, a mocniejsze brzmienia ze swych instrumentów wydobył Mindfield, który zagościł na krośnieńskim rynku.

Niewątpliwym rekordzistą okazała sie heavy załoga – Krusher, która w dniu finału zagrała aż 3 koncerty! Odwiedziła Iwonicz Zdrój, Frysztak i Tarnów. Ponadto specjalnie na tą okazję zostały przygotowane kubki ze zdjęciem Krusher’a i serduchem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W iwoniczu kubek ten został wylicytowany za 50 zł!

Pozostały jeszcze 2 kubki, które można licytowac na portalu allegro:
http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=354417
http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=354424

*wysyłka na koszt zespołu
*kasa oczywiście wspomoże fundacje Wosp’u

Ponadto zapraszamy na najbliszy koncert formacji Krusher z legendą heavy metalu – Turbo 23.01.2010 w klubie „Pod Palmą” w Rzeszowie

12.02.2010 w klubie muzycznym EUROPA odbędzie sie koncert ok. 10 zespołów związanych z Jasłem. Zapowiada sie mega impreza. Wkrótce więcej informacji!

AP

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
lena
lena
2024 lat temu

Jak akcja taka muzyka….

A.
A.
2024 lat temu

Błagam, jeśli jest ktoś odpowiedzialny za publikację artykułów, niech zadba o to, by były poprawnie napisane. Sformułowanie "mega impreza" bynajmniej do mnie nie przemawia…

pppp
pppp
2024 lat temu

Co to za chałturniki z kąt to wyszło ???:p

;)
;)
2024 lat temu

chryzantemy złociste

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x