JDKKultura

JDK zaprasza recytatorów do konkursu

Eliminacje rejonowe 57. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego odbędą się 19 marca br. o godz. 10. w Jasielskim Domu Kultury. Dopełnieniem spotkania recytatorów uczestniczących w konkursie będzie spektakl w wykonaniu teatru „itd…” Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

JDK zaprasza recytatorów do konkursu (kliknij aby powiększyć)
OKR to najstarszy i jeden z najbardziej prestiżowych konkursów recytatorskich w Polsce. Patronuje mu Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a głównym organizatorem jest Towarzystwo Kultury Teatralnej w Warszawie.
Konkurs, adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych, organizowany jest w formie czterech odrębnych turniejów: recytatorskiego (A), wywiedzione ze słowa (B), teatrów jednego aktora (C) i poezji śpiewanej (D), a rozgrywany w drodze wielostopniowych eliminacji.
Organizatorem eliminacji rejonowych jest Jasielski Dom Kultury.
Szczegółowe informacje na temat warunków uczestnictwa, regulamin i karty zgłoszeń dostępne są na stronie internetowej JDK: www.jdkjaslo.pl oraz na stronie www.tkt.art.pl. Udziela ich również Helena Gołębiowska pod telefonem: 13 44 351 51.
JDK

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x