r e k l a m a
Kultura

KESEL DANCE CUP 2009 – I miejsce dla Kamila Żurawskiego

Ten międzynarodowy konkurs taneczny odbył się 21 marca w słowackim Bardejovie.  W konkursie oceniane były m.in. style: hip-hop, break dance, dance.

W  konkursie  KESEL DANCE CUP uczestniczą tancerze, którzy reprezentują bardzo wysoki poziom, dlatego tym bardziej cieszy I miejsce w grupie młodzieżowej break dance zdobyte przez Kamila Żurawskiego, który na co dzień tańczy  w ośmioosobowym zespole  FUNK FLOW CREW, w Jasielskim Domu Kultury.

Warto dodać, że grupa ta, pod okiem Katarzyny Korony, instruktorki tańca JDK, ćwiczy dopiero od października ubiegłego roku.

Jury jednogłośnie oceniło występ Kamila, jako najlepszy ze wszystkich zaprezentowanych. Chciałabym jednak podkreślić, że wszyscy z zespołu FUNK FLOW CREW mają ogromny talent taneczny i moim zdaniem powinni uczestniczyć we wszelkich zawodach break-dance. Każdy z nich jest indywidualnością i posiada charakterystyczny styl. Jestem bardzo zadowolona z  osiągniętego wyniku i myślę, że w niedługim czasie znów o nich usłyszymy – zapewnia Katarzyna Korona.

JDK

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
niki
niki
2024 lat temu

Gratulacje!

hej
hej
2024 lat temu

Jeśli używacie słowackiej nazwy, to powinno być Bardejov. U nas – Bardiów. Głupi, powielany często błąd.

ixi
ixi
2024 lat temu

do nauki sie lepiej wezcie…:D

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x