Sparing w strugach deszczu (foto)

Mecz niewykorzystanych szans tak można nazwać wczorajszy mecz kontrolny pomiędzy Gamrat Czarni Jasło a Wisłokiem Wiśniową. Jednak zawodnicy Czarnych zdołali w strugach deszczu pokonać gości 2:0.

Pierwsza odsłona spotkania dość wyrównana, jednak widać pewną przewagę ze strony gospodarzy. Oba zespoły popisały się kilkoma dobrymi akcjami, jednak dopiero w czterdziestej czwartej minucie dogodą sytuację wykorzystał Skała (Czarni Jasło), który mocnym strzałem pokonał Urbana.

W drugiej odsłonie trener Daniło do gry wprowadził Kmiecika, Dziedzica, Setlaka, Madejczyka i Majewskiego. Pięć minut później ten ostatni zdobył bramkę na 2:0, która powaliła na kolana gości. Do końca spotkania nie padła już żadna bramka, chociaż oba zespoły tworzyły groźne akcje, jednak brakowało wykończenia.

Czarni: Kwiek (65′ Kmiecik) – Kosiba, Pokrywka, Bernacki, Maczuga (46′ Dziedzic), Grzesiak (55′ Setlak), Skała (55′ Madejczyk), Kukowski, Brągiel, Warchoł (46′ Majewski), Szalony.

Wisłok: Urban (46′ Mazur) – Boruta, Mikulski, Wadas, Rusyn, Kędzior, Mądro, Niemiec (46′ Darłak), Baran, Długosz (46′ Bogacz).