r e k l a m a
Kultura

Koncert "Wszyscy chcą kochać!" (foto)

„Wszyscy chcą kochać!”- pod takim tytułem odbył się wczoraj walentynkowy koncert w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle.

Impreza, jak sama nazwa wskazuje, została zorganizowana z myślą o Św. Walentym, oraz oczywiście jego „podopiecznych”, czyli osobach zakochanych. Na scenie zabrzmiały utwory takich muzyków jak:  Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, czy Edyta Górniak.

W dniu dzisiejszym zorganizowaliśmy koncert, ponieważ miłość można wyrazić również przez muzykę – mówi Kacper Owiński, uczestnik koncertu.

Całość wczorajszej imprezy została przygotowana przez wokalistów Świetlicy Artystycznej C.O.Ś z Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle.

Bardzo cieszę się, że na nasze koncerty przychodzi tyle ludzi, cicho w sercu myślę, że mogło by być ich jeszcze więcej, ale dobre i to co jest. W przyszłości planujemy zorganizować kolejne koncerty, ale na razie nie możemy zdradzać szczegółów, powiem tylko, że na scenie mają wystąpić profesjonalni muzycy – mówi Joanna Preisner z Świetlicy Artystycznej C.O.Ś. – Serdecznie zapraszamy na nasze kolejne koncerty – dodaje.

Podczas imprezy na scenie wystąpili: Marcelina Gałuszka, Kacper Owiński, Kinga Pakuła, Natalia Pawlik, Joanna Preisner, Aleksandra Tocka, Anna Tocka.

Przemysław Janas
Jaslonet.pl

– – –
Fotogaleria:

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
JaslakKomentator Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Komentator
Gość
Komentator

Super foto i artykuł panie prezesie Jaslonet .Pozazdrościć takich pracowników.Brawo!

Jaslak
Gość
Jaslak

ooo! Fajne romantyczne!

Close
X