r e k l a m a
Kultura

Konik Polski w obiektywie – konkurs fotograficzny

Stowarzyszenie Hodowców i Miłośników Konika Polskiego we współpracy z Zespołem Szkół w Trzcinicy, TV Obiektyw, portalem Jaslonet.pl i jaslo4u.pl organizuje konkurs fotograficzny pod hasłem „Konik polski w obiektywie”.

Do konkursu mogą zostać zgłoszone wszelkie prace tematycznie związane z rasą koni konik polski, pokazujące  piękno koni i różne rodzaje użytkowania konika polskiego.

Zasady konkursu:

1. Konkurs ma formułę otwartą, ale jest adresowany tylko do amatorów. Nie mogą w nim wziąć udziału osoby profesjonalnie zajmujące się fotografią. Nie można nadsyłać zdjęć wcześniej publikowanych i nagradzanych.

2. Jeden uczestnik może zgłosić najwyżej odbitki pięciu zdjęć wykonanych w postaci materiału gotowego do ekspozycji. Nie przyjmujemy zdjęć w zapisie elektronicznym i diapozytywów. Rozmiar minimalny: 13 x 18 cm, maksymalny 20 x 30 cm.

3. Na odwrocie zdjęć należy wpisać: godło autora, tytuł pracy, rok i miejsce wykonania. Do prac należy załączyć kartę zgłoszeniową, podając: imię i nazwisko, dokładny adres i nr telefonu kontaktowego, wykaz nadesłanych prac. Kartę zgłoszeniową należy umieścić w zaklejonej kopercie opatrzonej godłem.

4. Poprzez przystąpienie do konkursu uczestnik potwierdza, że przysługują mu do przedłożonej pracy wszelkie niezbędne prawa autorskie oraz że prace te nie są obciążone żadnymi prawami, w szczególności majątkowymi prawami autorskimi na rzecz osób trzecich.

5. Prace należy nadesłać w terminie do 15 sierpnia 2010 roku pod adresem współorganizatora: Zespół Szkół w Trzcinicy, Trzcinica 79, 38-207 Przysieki z dopiskiem „Konik polski w obiektywie”.

6. Rozstrzygnięcia konkursu dokona jury  w terminie do 30 sierpnia 2010 roku. Wyniki zostaną ogłoszone po rozstrzygnięciu konkursu w portalu Jaslonet.pl i jaslo4u.pl oraz  wystawie fotograficznej podczas Pikniku z Konikiem Polskim.

7. Nagrodzone i wyróżnione oraz inne zakwalifikowane przez jury zdjęcia zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej na „Pikniku z Konikiem Polskim” w dniach 11-12 września 2010r.

8. Przewiduje się przyznanie nagród, wyróżnień i dyplomów.

9. Wręczenia nagród nastąpi w dniu 12 września 2010r podczas oficjalnego otwarcia „Pikniku z Konikiem Polskim”.

Uwaga:
– Prace zgłoszone do konkursu nie będą odsyłane. Organizator zastrzega sobie prawo bezpłatnego wykorzystania nagrodzonych i wyróżnionych zdjęć w publikacjach związanych z działalnością Stowarzyszenia, z zachowaniem osobistych praw autorskich, z zaznaczeniem nazwiska autora.

– Organizator nie będzie archiwizował, przetwarzał ani w żaden niezwiązany z konkursem sposób wykorzystywał danych osobowych uczestników konkursu.

– Nadesłanie prac oznacza akceptację warunków konkursu.

– Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora.

– – –
Do pobrania: Karta zgłoszeń do konkursu

Stowarzyszenie Hodowców i Miłośników Konika Polskiego

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x