r e k l a m a
JDKKultura

Konkurs dla młodzieży w JDK: „Jasielskie talenty”

Jedenaście osób w wieku od 14 do 22 lat wzięło udział w przesłuchaniach konkursu wokalnego „Jasielskie Talenty”, które odbyły się we wtorek (7 bm.) wieczorem w Jasielskim Domu Kultury.

Konkurs dla młodzieży w JDK: „Jasielskie talenty”
Konkurs adresowany był do osób z Jasła i powiatu jasielskiego, które ukończyły 14 lat i nie uczęszczają na zajęcia wokalne w JDK. Uczestnicy, którzy mieli zaprezentować po dwie dowolne piosenki, przygotowali bardzo zróżnicowany wybór, od utworów grupy Quin przez piosenki z programu „Wygraj Sukces” po repertuar Maryli Rodowicz, Edyty Geppert i zespołu Perfect. Występy oceniło jury złożone z muzyków prowadzących zajęcia w JDK (Ewa Grzebień, Maciej Wulw i Wojciech Nowicki), biorąc pod uwagę: autentyczność prezentacji i interpretacji, umiejętności wokalne, muzykalność wykonawców i dobór repertuaru oraz ogólne wrażenie artystyczne.
W konkursie wzięli udział: Łukasz Korczykowski, Gabriela Nowak, Kornelia Mistachowicz, Izabela Filip, Kinga Kwaśniewska, Anna Koznecka, Roksana Gajda, Justyna Lisek, Agnieszka Rewiś, Katarzyna Kędzior i Tomasz Ciomcia.
Wyniki zostaną ogłoszone w środę (7 bm.) na stronie internetowej JDK: www.jdkjaslo.pl, gdzie znajduje się również regulamin konkursu.
JDK

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Ja Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ja
Gość
Ja

hehe, ktoś pijany to pisał – co to za zespół Quin? i nie ma środy 7 bm :))

Close
X