Kultura

Konkurs filmowy: Kochaj i tańcz!

Wyślij maila i zdobądź podwójne zaproszenie na film „Kochaj i tańcz”!

W konkursie zorganizowanym przez portal Jaslonet.pl oraz Kino Syrena w Jaśle mamy do rozdania aż 4 podwójne bilety na film „Kochaj i tańcz” w reżyserii Bruce Parramore’a.

Film emitowany będzie w Kinie Syrena w dniach 20-26 marca o godzinie 18.30 oraz 27 marca – 2 kwietnia o godzinie 18.30.

Pełny repertuar Kina Syrena na marzec.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się poniżej.

* * *

Poczuj rytm! Obudź zmysły! Oderwij się od ziemi! „Kochaj i tańcz” – do szczęścia nie potrzeba nic więcej! Wydarzenie jakiego w polskiej kinematografii jeszcze nie było. Muzyka, rytm, taniec, pasja i eksplozja energii na dużym ekranie. W rolach głównych gwiazdy filmu, najwybitniejsi tancerze, a wśród nich m.in. ulubieńcy widzów programu „You Can Dance”.

Młoda dziennikarka Hania (Iza Miko) ma oddanego narzeczonego (Wojciech Mecwaldowski), który daje jej poczucie bezpieczeństwa, kochającą matkę (Katarzyna Figura) i zaplanowany w kalendarzu najbliższy rok. Perfekcyjny plan na życie rujnuje pierwsze dziennikarskie zlecenie. Dzięki realizacji reportażu z przygotowań do konkursu tańca „European Dance Show” poznaje młodego buntownika, fanatyka street dance – Wojtka (Mateusz Damięcki). Dzięki niemu dowie się, że w życiu zawsze trzeba iść za głosem serca.

Dzięki tańcowi Hania odkryje, że drzemie w niej zdecydowana, silna i energiczna kobieta, która potrafi oderwać się od ziemi i pokazać, na co naprawdę ją stać. Zrozumie, że warto mieć odwagę, żeby sięgać po swoje marzenia.

Co będzie dla niej ważniejsze? Poczucie bezpieczeństwa, czy namiętność? Hania pozna nie tylko „nową siebie”, ale dowie się również, jakim człowiekiem jest jej ojciec, charyzmatyczny tancerz, którzy przygotowuje uczestników konkursu. Choć kiedyś musiał opuścić jej matkę, wrócił do Polski, by spłacić dług wobec własnej córki. Czy uda mu się naprawić błędy sprzed lat? Czy przekona Wojtka, że taniec nigdy nie da mu pełni szczęścia bez miłości?

Taniec, który jest głównym bohaterem tej historii, odmieni losy wszystkich bohaterów. Zmusi ich do zadania sobie pytań dotyczących najważniejszych rzeczy w życiu: przyjaźni, miłości i przebaczenia. Energia płynąca z tańca okaże się mieć moc wyzwalającą z ograniczeń, które niesie ze sobą współczesny świat.

* * *

Aby zdobyć bezpłatne, podwójne zaproszenie na film „Kochaj i tańcz” należy wysłać wiadomość e-mail z dopiskiem „konkurs filmowy” na adres: kontakt@jaslonet.pl. W e-mailu prosimy podać swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Na zgłoszenia czekamy do wtorku (24 marca) do godziny 13:00. Wyniki losowania podamy około godziny 14:00.

Zaproszenia do kina objęte konkursem dotyczą seansu 24 marca – godzina 18:30.

Osoby biorące udział w konkursie poprzez wysłanie e-maila na wskazany adres wyrażają zgodę na publikację swojego imienia oraz nazwiska.

Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x