Kultura

Kubuś Puszatek i przyjaciele w MDK

W Młodzieżowym Domu Kultury odbył się spektakl teatralny ,,Kubuś Puszatek”, przedstawiony przez studio teatralne ART-RE z Krakowa.

Cały spektakl został stworzony z dużym rozmachem. Kiedy dzieci przyszły na salę widowiskową mogły poczuć się jak w środku Stumilowego Lasu zimą. Kostiumy wzorowane były w najmniejszych szczegółach na tych z bajki Milne’a, oraz filmu Disneya.

Tym razem do Stumilowego lasu zawitała zima. Miś o bardzo małym rozumku  jak zwykle starał się zdobyć trochę miodku razem z przyjaciółmi Tygryskiem i Prosiaczkiem. Przygody misia i jego przyjaciół prócz prawdziwej przyjaźni, ciepła, radości życia nie pozbawione były sporej dawki humoru.

Dzieci, które przybyły na z Kubusiem Puchatkiem chętnie uczestniczyły w konkursach i quizach, chętnie też odpowiadały na zadawane im pytania.

Super przedstawienie, Kubuś nas nie zawiódł – mówiła po spektaklu jedna z uczestniczek.

Spektakl uważamy za udany, gdyż według nas uczy a zarazem bawi – mówią zachwyceni rodzice.

Według mnie organizacja takich przedstawień jest dla dzieci wielką frajda, gdyż mogą na tą godzinę oderwać wzrok od bajek telewizyjnych, które niczego nie wnoszą dla dziecka mądrego tylko oszałamiają. Spektakl o Kubusiu i jego przyjaciołach jest na poziomie, uczy i bawi. Ja też za młodych lat oglądałem tę bajkę – dodaje tata Moniki.

P. Janas / A. Juryś
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x