r e k l a m a
Kultura

Łyżwiarze z Ice Magic Show zatańczyli dla jaślan (foto)

Dwuczęściowe taneczne show na lodzie wykonali uczestnicy telewizyjnego programu „Gwiazdy tańczą na lodzie”.

Jasielskiej publiczności zaprezentowali się: Agnieszka Dulej, zwyciężczyni trzeciej edycji Gwiazdy tańczą na lodzie – partnerowała Samuelowi Palmerowi; Aleksandra Kauz,  jedyna w tym gronie olimpijka, brała udział w programie Gwiazdy tańczą na lodzie; Agnieszka Pogoda, brązowa medalistka Mistrzostw Polski solistek; Łukasz Jóźwiak, partner Agnieszki Włodarczyk w trzeciej edycji programu Gwiazdy tańczą na lodzie, Filip Bernadowski, partner Katarzyny Zielińskiej z trzeciej edycji programu Gwiazdy tańczą na lodzie, w którym zajęli trzecie miejsce; oraz Sławomir Janicki, wicemistrz polski w łyżwiarstwie.

Łyżwiarze zaprezentowali jasielskiej publiczności sześć tańców, do muzyki m.in. Tiny Turner, Jimiego Hendricksa czy przebojów rockendrolowych rodem z lat 60’tych.

Więcej zdjęc w fotoalbumie

Występ zespołu zainaugurował otwarcie jasielskiego lodowiska.

Chciałbym podziękować władzom miejskim, że wspierali tę inicjatywę i że  udało się pozyskać pieniądze na zakup tego lodowiska. Jest ono mniejsze niż poprzednie, ale zawsze istnieje możliwość jego powiększenia. Lepiej mieć mniejsze niż wcale – mówił dyrektor MOSIR-U Tadeusz Baniak.

Warto podkreślić, że grupa Ice Magic Show wystąpiła w Jaśle za darmo.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

– – –
Fotorelacja:

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

8
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Ice Magic ShowprowizorkaOsiedlowyCzarni JasłoJ.W Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
zainteresowany
Gość
zainteresowany

w każdej wypowiedzi dyrektora na temat lodowiska przewija się formuła "Jest ono mniejsze niż poprzednie, ale zawsze istnieje możliwość jego powiększenia.". Skoro ma się je zaraz znowu rozbudowywac i wydawac kolejne pieniadze. to czy nie lepiej było się wstrzymać z kupnem tej "ślizgawki" i w przyszłości zainwestować w lodowisko z prawdziwego zdarzenia???

.1..2..3
Gość
.1..2..3

Dobrze zrobił. Da się jeździć chociaż nie ma za dużo miejsca ale…
Powiększyć można bo to nie duży koszt ale czekać na całkiem nowe?
NIe ma szans.
Poszedłbyś wtedy na wały z sankami?
hahahaha

do internautów
Gość
do internautów

Czytam te komentarze i już mam tego dość, po co ktoś wypowiada się pisząc"lepiej by było poczekać i kupic większe" jakby pan baniak nie przeforsował tego żeby kupic to lodowisko to by żadnego w Jaśle nie było a wtedy wszyscy by pisali "w Jaśle nawet lodowiska nie ma, można by było mniejsze kupić ale by było" i znów byście wszyscy na baniaka pisali. zastanówcie sie po co pisac takie brednie, mamy to na co nas stać teraz.każdy może pomóc, więc czemu nikt nie pomaga tylko każdy takie bzdury wypisuje.

J.W
Gość
J.W

Nie wiem, dlaczego nie dociera to do tej pustej głowy pseudo dyrektorskiej jestem dobrze zorientowanym pracownikiem jednego z jasielskich urzędów. Powiem można było zrobić tak: Na ten sezon pożyczyć, bo są takie możliwości lodowisko o wymiarach 36×60 na 3 miesiące za kwotę 65 tys. zł. Miedzy czasie zrobić projekt i z nadwyżki budżetowej wybudować lodowisko, które to kompleksowo można z bandami zadaszeniem i pełen wymiar można już za 1.380.000. zł wiec, dlaczego ten pseudo dyrektor tego nie pojmuje(, bo ma baniak w głowie pełen bimbru, który jest zbyt zanęcony żeby zatrybić ). Tadku wiec nie jestem powiązany z zada partia,… Czytaj więcej »

Czarni Jasło
Gość
Czarni Jasło

.1..2..3 / 10-01-2010 00:56 / IP: 195.205.3.* toż to Baniok sam pisze nie ma co robic tylko klika ……. ale my to wiemy panie B. Ślizgawka to ślizgawka i nic pan już z tym nie zrobi panie nieudaczniku, za zadmyme z klubem zapamietamy to panu.

Osiedlowy
Gość
Osiedlowy

Oj Jurek. Już tak zaprałeś pałę, że nie zachowałeś zadnej ostrożności, ani czujności rewolucyjnej. Widać nie miałeś już sił utrzymać się w pionie, i nie ruszyłeś dupy ze speluny do kafejki i raz podpisujesz się J.W a za chwilę Czarni Jasło, a po 11:51 kaput!

prowizorka
Gość
prowizorka

Jeżeli było możliwe wybudowanie tymczasowgo lodowiska, będzie możliwe wykonanie tymczasowej jego rozbudowy i tymczasowego przekrycia, a może nawet tymczasowych trybun.
Aby do wiosny….

Ice Magic Show
Gość
Ice Magic Show

UWAGA! Grupę Ice Magic Show sponsorowała firma WM International, która budowała lodowisko.

Close
X