r e k l a m a
Kultura

Mateusz Mijal porwał szerzyńską publiczność (foto)

Pierwszy koncert, po Sopot Hit Festiwal zespołu „Chłopacy”, odbył się w Szerzynach. Mateusz wraz z zespołem zaczarował publiczność, która gorąco przyjęła laureatów sopockiego festiwalu. Zwłaszcza utwór „Wiara” został owacyjnie przyjęty przez publiczność.

Przed koncertem udało nam się porozmawiać z Mateuszem, który podziękował wszystkim fanom za głosy oddane na niego i zespół. Szczególne słowa podziękowania młody wokalista skierował do jaślan.

Z tego miejsca pragnę podziękować tym, którzy głosowali na nasz zespół i piosenkę „Wiara”. Dziękuję szczególnie wszystkim jaślanom, którzy pojawili się na jasielskim rynku, na którym ta impreza z inicjatywy pani burmistrz powstała.  Jasło było słychać aż w Sopocie. Bardzo się z tego cieszę, że jaślanie nie zawiedli, że głosowali.


Dla Mateusza znalezienie się w finałowej trójce jest sukcesem tym większym, że „Chłopacy” wystąpili w Operze Leśnej jako debiutanci. Sopot dodał „Chłopakom” pewności siebie co przełożyło się na większe zainteresowanie zespołem.

Rzeczywiście telefony dzwonią, jest duże zainteresowanie, są propozycje koncertów, czy innych  rzeczy promocyjnych. Piosenka się podoba, jest grana i mamy poparcie coraz większej rzeszy fanów. Zaczyna to wreszcie iść takim torem o jaki nam chodziło.

Pierwszy koncert po Sopocie, Mateusz chciał zagrać jak najbliżej swojej rodzinnej miejscowości, udało się go zorganizować w Szerzynach.


To nie jest przypadek, że gramy w Szerzynach. Zaraz po Sopocie chciałem zagrać blisko mojej rodzinnej miejscowości, akurat udało się zorganizować ten koncert w Szerzynach z czego bardzo się cieszę.

Z Szerzynami wiąże Matusza nie tylko bliska odległość od rodzinnego Jasła, ale także fakt, że grał tam w orkiestrze dętej.


Mateusz podkreśla, że dla wszystkich fanów z Jasła, „Chłopacy” już wkrótce zagrają na jasielskim rynku.

Mam nadzieję, że ten koncert jeszcze w tym roku się odbędzie. Mogę zdradzić, że prowadzimy już rozmowy. Może jeszcze w tym rok ten koncert się odbędzie  na  jakimś  zakończeniu wakacji albo już  we wrześniu. Bardzo bym chciał w ten sposób podziękować za to, że udało się tą imprezę na rynku zorganizować i że jaślanie nas tak mocno dopingowali.
 
Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Fotogaleria:

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

7
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
SHAQmariiMarcelinkagosia~ja Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
maggie
Gość
maggie

hehehe jak milo siebie widziec:)

jj. ;D
Gość
jj. ;D

No trzymam kciuki za to by "Chłopacy" wystąpili w Jaśle . 😀

~ja
Gość
~ja

pewnie zapraszamy 🙂 ;*

gosia
Gość
gosia

o matko popatrzcie jaki narcyz z tej ''maggie''! 😆

Marcelinka
Gość
Marcelinka

Zapraszamy do Szerzyn ponownie;););):):):):);*

marii
Gość
marii

chłopacy kocham cie mateusz :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SHAQ
Gość
SHAQ

Ja, z Mateuszem znam się jeszcze z liceum muz. na basztowej:) uczyłem sie u tej samej nauczycielki emisji głosu:) ale nie gram, jak on na trąbce… 🙂

Zobacz także

Close
Close
X