Kultura

Mateusz Mijal porwał szerzyńską publiczność (foto)

Pierwszy koncert, po Sopot Hit Festiwal zespołu „Chłopacy”, odbył się w Szerzynach. Mateusz wraz z zespołem zaczarował publiczność, która gorąco przyjęła laureatów sopockiego festiwalu. Zwłaszcza utwór „Wiara” został owacyjnie przyjęty przez publiczność.

Przed koncertem udało nam się porozmawiać z Mateuszem, który podziękował wszystkim fanom za głosy oddane na niego i zespół. Szczególne słowa podziękowania młody wokalista skierował do jaślan.

Z tego miejsca pragnę podziękować tym, którzy głosowali na nasz zespół i piosenkę „Wiara”. Dziękuję szczególnie wszystkim jaślanom, którzy pojawili się na jasielskim rynku, na którym ta impreza z inicjatywy pani burmistrz powstała.  Jasło było słychać aż w Sopocie. Bardzo się z tego cieszę, że jaślanie nie zawiedli, że głosowali.


Dla Mateusza znalezienie się w finałowej trójce jest sukcesem tym większym, że „Chłopacy” wystąpili w Operze Leśnej jako debiutanci. Sopot dodał „Chłopakom” pewności siebie co przełożyło się na większe zainteresowanie zespołem.

Rzeczywiście telefony dzwonią, jest duże zainteresowanie, są propozycje koncertów, czy innych  rzeczy promocyjnych. Piosenka się podoba, jest grana i mamy poparcie coraz większej rzeszy fanów. Zaczyna to wreszcie iść takim torem o jaki nam chodziło.

Pierwszy koncert po Sopocie, Mateusz chciał zagrać jak najbliżej swojej rodzinnej miejscowości, udało się go zorganizować w Szerzynach.


To nie jest przypadek, że gramy w Szerzynach. Zaraz po Sopocie chciałem zagrać blisko mojej rodzinnej miejscowości, akurat udało się zorganizować ten koncert w Szerzynach z czego bardzo się cieszę.

Z Szerzynami wiąże Matusza nie tylko bliska odległość od rodzinnego Jasła, ale także fakt, że grał tam w orkiestrze dętej.


Mateusz podkreśla, że dla wszystkich fanów z Jasła, „Chłopacy” już wkrótce zagrają na jasielskim rynku.

Mam nadzieję, że ten koncert jeszcze w tym roku się odbędzie. Mogę zdradzić, że prowadzimy już rozmowy. Może jeszcze w tym rok ten koncert się odbędzie  na  jakimś  zakończeniu wakacji albo już  we wrześniu. Bardzo bym chciał w ten sposób podziękować za to, że udało się tą imprezę na rynku zorganizować i że jaślanie nas tak mocno dopingowali.
 
Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Fotogaleria:

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
maggie
maggie
2024 lat temu

hehehe jak milo siebie widziec:)

jj. ;D
jj. ;D
2024 lat temu

No trzymam kciuki za to by "Chłopacy" wystąpili w Jaśle . 😀

~ja
~ja
2024 lat temu

pewnie zapraszamy 🙂 ;*

gosia
gosia
2024 lat temu

o matko popatrzcie jaki narcyz z tej ''maggie''! 😆

Marcelinka
Marcelinka
2024 lat temu

Zapraszamy do Szerzyn ponownie;););):):):):);*

marii
marii
2024 lat temu

chłopacy kocham cie mateusz :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SHAQ
SHAQ
2024 lat temu

Ja, z Mateuszem znam się jeszcze z liceum muz. na basztowej:) uczyłem sie u tej samej nauczycielki emisji głosu:) ale nie gram, jak on na trąbce… 🙂

Back to top button
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x