Kultura

Miejska Biblioteka Publiczna nagrodzona za działalność

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle została po raz kolejny nagrodzona za swoją działalność kulturalno – edukacyjną.

Dyrektor Małgorzata Piekarska odebrała statuetkę przyznaną  MBP za zajęcie I miejsca w Konkursie na najlepiej zorganizowany Tydzień Bibliotek 2009 w województwie podkarpackim. Wysoko oceniono różnorodność i innowacyjność działań kierowanych do różnych odbiorców w tym: spotkania autorskie oraz klubów podróżników i książki, warsztaty, promocje, prezentacje multimedialne, konkursy, edukację czytelniczą.  Kolejne miejsca zajęły Krośnieńska Biblioteka Publiczna i Miejska Biblioteka Publiczna w Kolbuszowej.

Współpraca z Kołem Terenowym i Oddziałem Związku Sybiraków została uhonorowana przez Zarząd Główny w Warszawie, który przyznał dyrektorowi Małgorzacie Piekarskiej Odznakę Honorową Sybiraka.

Doceniona została działalność Dyskusyjnych Klubów Książki prowadzonych przez Krystynę Ziembę i Martę Gąsiorowską. W czasie spotkania podsumowującego działalność w 2009 r. w województwie podkarpackim K. Ziemba odebrała dla DKK w Jaśle nagrodę w postaci cyfrowego aparatu fotograficznego.

MBP, Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pepe
pepe
2024 lat temu

A może by ktoś wspomniał o Pani Beacie Szybce, która tle czasu i siły poświęca przygotowaniu wszystkich imprez związanych z działalnością Biblioteki!!!!! To ona jest na pierwszej linii, ale oczywiście ordery dostają inni. Pani Beatko, wszyscy i tak wiedzą, że to wyróżnienie to tak naprawdę się Pani należy!!!!!!

jaślanka
jaślanka
2024 lat temu

Popieram pepe.
Wielkie brawa dla p. Beaty

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x