Kultura

Nowy teledysk zespołu disco polo „Rompey” z Jasła (wideo)

Jak obiecali tak zrobili. Nie trzeba było długo długo czekać, aby nowy projekt muzyki disco polo „Rompey” nabrał rumieńców. W przeciągu nieco ponad miesiąca zespół z Jasła wydał dwa teledyski. Premierę drugiego z klipów możecie zobaczyć poniżej.

Główną rolę w teledysku o kontrowersyjnym tytule „Mała, Ty już nie pij” zagrała jaślanka Julia Boczar, która wcieliła się w postać imprezowiczki, pielęgniarki, która męczyła, dręczyła, uwodziła i prowokowała wokalistę zespołu Marcina Rąpałę.
– Mamy na tyle pomysłów, że starczy nam najbliższe kilka lat. Nie chcemy być zespołem, który kojarzony będzie tylko z jednym utworem, ale chcielibyśmy, żeby naszą twórczość można było kojarzyć z wieloma piosenkami, które będzie można zagrać przy każdej możliwej okazji. Dostajemy sporo pozytywnych sygnałów z całej Polski, że to, co udało się stworzyć w moim rodzinnym Jaśle, ma sens i odbiorców. To jest dla nas najważniejsze, bo mamy to dla kogo robić – mówi Marcin Rąpała, wokalista zespołu Rompey.

Nowy teledysk zespołu disco polo „Rompey” z Jasła
Realizacją zdjęć do teledysku ponownie zajęła się firma YoKo, której twórca Janusz Konopla jest kojarzony z zespołem Mirage, którego jest głównym wokalistą. Konopla ma na swoim koncie zrealizowanych kilkaset teledysków muzyki disco i dance. Wokalista zespołu Mirage jest także twórcą największego przeboju muzyki disco polo – „Jesteś Szalona”.
– Wielu jaślan pewnie rozpoznaje w teledysku swoich znajomych, bo to właśnie jaślanie wiodą prym w kolejnej realizacji zespołu Rompey – dodaje wokalista.
Po raz kolejny realizacja teledysku nie byłaby możliwa, gdyby nie liczni sponsorzy: Portal lubisz.pl, Zajazd „Swojskie Zacisze” w Zimnej Wodzie, Auto Strefa Konrad Bukowski, Restauracja „U Schabińskiej”, Hotel Restauracja Małopolska oraz przewodniczący Rady Miejskiej Jasła Henryk Rak.
Materiał prasowy
Zespołu ROMPEY

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
prezesw
prezesw
2024 lat temu

Gdzie byli rodzice?

Mareczek
Mareczek
2024 lat temu

Ojciec był wystarczająco blisko 😉

Jasam
Jasam
2024 lat temu

Miasto Jasło dokłada się kolejna osoba . Ciekawe ile Rak podarował ??i czy ze swoich pieniędzy ??

ja
ja
2024 lat temu

to jest coś niebywałego !!!
na Eurowizje !!!

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x