r e k l a m a
Kultura

Obchody Beatyfikacji Ojca Świętego Jana Pawła II w Jaśle

Komitet Organizacyjny ds. Obchodów Beatyfikacji Ojca Świętego Jana Pawła II w Jaśle, zaprasza wszystkich mieszkańców Jasła i powiatu jasielskiego na uroczystości beatyfikacyjne w naszym mieście. W programie uroczystości zaplanowano 28 kwietnia w kinie „Syrena” projekcje filmu „Jan Paweł II Szukałem Was”. Bezpłatne bilety będzie można odbierać w parafiach.

Obchody Beatyfikacji Ojca Świętego Jana Pawła II w Jaśle
Od 29 kwietnia w Jasielskim Domu Kultury będzie otwarta wystawa, prac plastycznych dzieci i młodzieży z przedszkoli i szkół jasielskich, zatytułowana „Jasła pamięta”.
1 maja w dniu beatyfikacji Jana Pawła II o godz. 19 i 20 na jasielskim rynku odbędą się dwa koncerty. Pierwszy przygotowany został przez młodzież z grup parafialnych, zaś drugi przez solistów Opery Łódzkiej.
Dodatkowo na skwerku zieleni w rynku miasta stanął bilbord z wizerunkiem Ojca Świętego Jana Pawła II z napisem „Wdzięczność jest pamięcią serca”.
W skład Komitetu Organizacyjnego wchodzą:
Andrzej Czernecki-Burmistrz Miasta Jasła, Przewodniczący Komitetu,Alicja Zając-Senator RP, Adam Kmiecik- Starosta Jasielski, Elżbieta Bernal- Przewodnicząca Rady Miejskiej Jasła, Ks. dziekan Zbigniew Irzyk- Parafia pw. Wniebowzięcia NMP, Ks. dziekan Eugeniusz Królik- Parafia pw. Miłosierdzia Bożego, Ks. prałat Tadeusz Paszek- Parafia pw. św. Stanisława Biskupa Męczennika, o. gwardian Krzysztof Kozioł- Parafia św. Antoniego
UMJ

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jasiu
jasiu
2021 lat temu

Zaczęło się

KAJETAN
KAJETAN
2021 lat temu

Ten artykuł winien ograniczyć się do zamieszczenia ostatniego zdania. Jest imprezka co to zorganizowało grono w ww składzie.Uprasza się o przybycie tu i ówdzie,by se obejrzeć to ,a to……Czy o to chodziło???
Ja mam wrażenie,że uroczystości w Watykanie ,Msza Święta w Polsce,modlitwa dziękczynna w tym Dniu jest akuratna.Amen

jasiu
jasiu
2021 lat temu

Jasne,wszystko jest akuratne,tylko jak zwykle zagłaskają sprawę na amen

Amon_Ra
Amon_Ra
2021 lat temu

„stanął BILBORD” – co za wykształcenie RZECZNIKA PRASOWEGO UMJ.

warszawa mieszkania sprzedaz
warszawa mieszkania sprzedaz
2021 lat temu

nie jestem pewna o co tu chodzi!

jasiu
jasiu
2021 lat temu

Chodzi o to aby zrobić jazgot

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
X