r e k l a m a
Kultura

Obchody Beatyfikacji Ojca Świętego Jana Pawła II w Jaśle

Komitet Organizacyjny ds. Obchodów Beatyfikacji Ojca Świętego Jana Pawła II w Jaśle, zaprasza wszystkich mieszkańców Jasła i powiatu jasielskiego na uroczystości beatyfikacyjne w naszym mieście. W programie uroczystości zaplanowano 28 kwietnia w kinie „Syrena” projekcje filmu „Jan Paweł II Szukałem Was”. Bezpłatne bilety będzie można odbierać w parafiach.

Obchody Beatyfikacji Ojca Świętego Jana Pawła II w Jaśle
Od 29 kwietnia w Jasielskim Domu Kultury będzie otwarta wystawa, prac plastycznych dzieci i młodzieży z przedszkoli i szkół jasielskich, zatytułowana „Jasła pamięta”.
1 maja w dniu beatyfikacji Jana Pawła II o godz. 19 i 20 na jasielskim rynku odbędą się dwa koncerty. Pierwszy przygotowany został przez młodzież z grup parafialnych, zaś drugi przez solistów Opery Łódzkiej.
Dodatkowo na skwerku zieleni w rynku miasta stanął bilbord z wizerunkiem Ojca Świętego Jana Pawła II z napisem „Wdzięczność jest pamięcią serca”.
W skład Komitetu Organizacyjnego wchodzą:
Andrzej Czernecki-Burmistrz Miasta Jasła, Przewodniczący Komitetu,Alicja Zając-Senator RP, Adam Kmiecik- Starosta Jasielski, Elżbieta Bernal- Przewodnicząca Rady Miejskiej Jasła, Ks. dziekan Zbigniew Irzyk- Parafia pw. Wniebowzięcia NMP, Ks. dziekan Eugeniusz Królik- Parafia pw. Miłosierdzia Bożego, Ks. prałat Tadeusz Paszek- Parafia pw. św. Stanisława Biskupa Męczennika, o. gwardian Krzysztof Kozioł- Parafia św. Antoniego
UMJ

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
jasiuwarszawa mieszkania sprzedazAmon_RaKAJETAN Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jasiu
Gość
jasiu

Zaczęło się

KAJETAN
Gość
KAJETAN

Ten artykuł winien ograniczyć się do zamieszczenia ostatniego zdania. Jest imprezka co to zorganizowało grono w ww składzie.Uprasza się o przybycie tu i ówdzie,by se obejrzeć to ,a to……Czy o to chodziło???
Ja mam wrażenie,że uroczystości w Watykanie ,Msza Święta w Polsce,modlitwa dziękczynna w tym Dniu jest akuratna.Amen

jasiu
Gość
jasiu

Jasne,wszystko jest akuratne,tylko jak zwykle zagłaskają sprawę na amen

Amon_Ra
Gość
Amon_Ra

„stanął BILBORD” – co za wykształcenie RZECZNIKA PRASOWEGO UMJ.

warszawa mieszkania sprzedaz
Gość
warszawa mieszkania sprzedaz

nie jestem pewna o co tu chodzi!

jasiu
Gość
jasiu

Chodzi o to aby zrobić jazgot

Close
X