r e k l a m a
KulturaMDK

Ochrona ptaków w Beskidzie Niskim czyli V Konferencja Ekologiczna w MDK

8 października 2013 r. odbędzie się konferencja poświęcona ochronie ptaków w Beskidzie Niskim. Prelekcje wygłoszą: dr inż. Marian Stój (Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków), dr Michał Ciach (Carpatica), mgr Damian Nowak (Magurski Park Narodowy) i mgr Grzegorz Cierlik (Carpatica).

Polski! Po-wiedz to!” w MBP
Zapowiedź
Uczestnicy konferencji wezmą również udział w zajęciach terenowych w stacji badawczej Stowarzyszenia Carpatica w Myscowej.
Konferencja adresowana jest do nauczycieli biologii z regionu Polski południowo-wschodniej i uczniów w wieku od 15 r.ż. Zachęcamy również do udziału wszystkie osoby zainteresowane (liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń).
Zgłoszenia udziału można dokonać poprzez nadesłanie do organizatorów wypełnionego formularza (wszelkie dokumenty dostępne są na stronie www.mdkjaslo.pl) w terminie do dnia 1 października 2013 r. Udział w konferencji jest bezpłatny.
Organizatorem V Konferencji Ekologicznej jest Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle oraz Jasielskie Stowarzyszenie CONSENSUS.
Konferencja odbywa się pod patronatem Starosty Jasielskiego. Współorganizatorami są: Powiat Jasielski, Stowarzyszenie Carpatica i Powiatowy Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Jaśle. Partnerem głównym wydarzenia jest Grupa LOTOS S.A.
Patronat medialny sprawuje m.in Portal Jaslonet.pl
MDK w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x