JDKKultura

Zapowiedź: Paranienormalni wystąpią w Jaśle

Paranienormalni wystąpią w Jaśle
Jeden z bardziej znanych i lubianych polskich kabaretów – grupa „Paranienormalni” wystąpi w sobotę 5 marca o godz. 16.30 w Jasielskim Domu Kultury.
Kabaret powstał w Jeleniej Górze pod koniec roku 2004. Kilka miesięcy później wystąpił w przeglądzie Paka 2005, dochodząc do wieczoru ostatniej szansy. Grupę tworzą: Igor Kwiatkowski, Robert Motyka, Michał Paszczyk i Rafał Kadłucki.
Mówią o sobie, że są popowi. W swoich programach używają dużo muzyki – nie tylko z podkładów, ale także wykonywanej na żywo przez Igora. Sporo inspiracji czerpią ze środowiska nastolatek, jak na przykład słynna „Blondynka” – jeden z najczęściej oglądanych numerów w Internecie. Wiele skeczy stworzyli także podczas obserwacji świata zwierząt – gołębie na dachu, czy numer o musze i pająku, który zakrawa na dramat psychologiczny. Rozpowszechnili kilka powiedzonek, jak „hejka”, „krejzolka”, „ja pikole” i „bez kitu, nie?”. „Paranienormalni” są laureatami kilku przeglądów kabaretowych.
JDK

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
STEFAN
STEFAN
2024 lat temu

Jak widać swoi zobaczą swoich.Będzie dworsko ,i swojsko….

olek
olek
2024 lat temu

Zaproście Kabaret pod Wyrwigroszem do Jasła?

kiki
kiki
2024 lat temu

Nie moja estetyka, ale doskonale pasuje tu zdanie wypowiedziane przez M. Gogola: ,,Z kogo się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie” Ot i cała filozofia

Anonimka
Anonimka
2024 lat temu

Było super :)ze śmiechu aż brzuch bolał:)proszę o więcej:)

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x