Kultura

Rockowy koncert charytatywny "Dla Machosa"

Nie lada gratka dla fanów muzyki rockowej będzie miała miejsce w klubie Impresja 3go października. Grupa muzyków, na co dzień występująca w jasielskich zespołach, zagra wyjątkowy koncert.
Zobacz zapowiedź koncertu przedstawioną przez Pawła oraz Karola Pankiewicza:

„Spróbujemy odtworzyć klimat koncertów popularnych w latach dziewięćdziesiątych, granych przez najważniejszych artystów światowego rocka, w ramach MTV Unplugged. W skrócie rzecz biorąc, klasyczne utwory w wersjach akustycznych.” – mówi jeden z organizatorów, Paweł Kędziora.
Podobne przedsięwzięcie miało miejsce ponad rok temu w Jasielskim Domu Kultury i okazało się ogromnym sukcesem. Ani organizatorzy ani sami muzycy nie spodziewali się takiej frekwencji, która osiągnęła liczbę ponad trzystu osób. Tak jak wtedy, również teraz koncert ma charakter charytatywny.
„Koncert sprzed roku okazał się jedyny w swoim rodzaju i prawdopodobnie nie przyszło by nam do głowy, żeby to powtarzać, gdyby nie wydarzenie, jakie miało miejsce parę tygodni temu. Nasz przyjaciel, Marcin Machowski, doznał niedokrwiennego udaru mózgu, który spowodował u niego paraliż prawej strony ciała oraz silne zaburzenia mowy. Sami nie mogliśmy uwierzyć w to, co się stało. W sumie coś, co może przytrafić się absolutnie każdemu. Dodatkowym impulsem do działania dla nas jest fakt, że Machos również jest muzykiem, perkusistą odnoszącego duże sukcesy zespołu Overcolored. I choć ma ogromne szanse powrotu do zdrowia, wymaga to bardzo intensywnej rehabilitacji. A jak wiadomo, to wszystko kosztuje i to nie mało.”
Pieniądze z biletów w całości zostaną przekazane na rehabilitację. Również podczas koncertu zostaną zorganizowane licytacje przedmiotów promocyjnych (płyty, koszulki), przekazane przez muzyków.
Bilety już niedługo będą dostępne w klubie Impresja i w sklepie muzycznym Sonic na ulicy Czackiego.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ixi
ixi
2024 lat temu

nagrywajcie i wpuszcajcie to do sieci!

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x