r e k l a m a
Kultura

SOSW: Takie dary pomagają w rehabilitacji (foto)

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaśle wzbogacił się o plac zabaw, który pomoże wychowankom w rehabilitacji. Otwarcie, ufundowanego przez sieć sklepów MPM placu zabaw, odbyło się wczoraj podczas pikniku integracyjnego.

W dniu dzisiejszym spotykają się wszystkie nasze dzieci, które są w naszym ośrodku, również te, które na co dzień odwiedzają nasi nauczyciele w domach. Niektóre z naszych dzieci mają problemy z narządami ruchu, więc one w ramach rehabilitacji będą mogły korzystać z tych placów i przez zabawę pokonywać swoje ograniczenia – mówiła Marta Mazurek dyrektor SOSW w Jaśle.

Osoby wspierające swoimi działaniami dzieci i młodzież, która tej pomocy potrzebuje zostały wyróżnieni orderami „Przyjaciel dziecka” oraz upominkami, wykonanymi przez podopiecznych Ośrodka Szkolno Wychowawczego. Jedną z  wyróżnionych osób był Roman Gajewski, dyrektor I O. PKO BP w Jaśle.

To jest dla mnie największe i najprzyjemniejsze wyróżnienie. Te dzieci są dziećmi szczególnymi, wymagają szczególnej opieki i troski. Prezenty, które otrzymaliśmy, ręcznie wykonane przez te dzieci, to dar który chwyta za serce – nie ukrywał wzruszenia Roman Gajewski

Organizatorzy pikniku zapewnili dzieciom wiele atrakcji m.in.: gry i zabawy, loterię fantową z nagrodami, dzieci miały okazję pojeździć na koniu, oraz zobaczyć motocykle, którymi na piknik przyjechali członkowie Jasielskiego Klubu Motocyklowego.

Na scenie można było podziwiać występ uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, który  zaprezentowali widowni spektakl „Kopciuszek”.

Więcej zdjęć w fotorelacji.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
CWAS
CWAS
2023 lat temu

:):):):):):) Było Zajefajnie

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x