Kultura

Spotkanie z Literatura Regionalną

W ramach Spotkań z Literaturą Regionalną Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza wszystkie dzieci na spotkanie z Wiesławem Hapem – autorem legend o Jaśle, które odbędzie się w Czytelni Głównej 1 października 2010 r. o godz. 08.30.

Wiesław Hap

Wiesław Hap – wykazując wszechstronne zainteresowania realizuje się na różnych płaszczyznach pracy społecznej.  Jest autorem wielu publikacji, m.in.: „Ziemia jasielska naszą małą ojczyzną”; „Wierni do końca”; „Jasielskie tablice, pomniki, obeliski”; „Szkoła a regionalizm”; „Legendy jasielskie”.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Twórcy, Słowa, Obrazy”, który realizowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

MBP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
CHORE PAŃSTWO !!!!!
CHORE PAŃSTWO !!!!!
2024 lat temu

Czy będzie też legenda o tym, kto doszedł po grzbietach i trupach robotniczych do celu , a teraz się na nich wypiął , kto zniszczył Solidarność i jej szczytne cele walcząc nie o robotników, ale o koryto i własną pozycję , kto wreszcie dzisiaj pomaga w jednoczeniu i walce o wspólną sprawę , godziwą zapłatę za ciężką pracę i byt ,który jest gorszy niż skazanych przestępców , czy sierot w domach dziecka, a na których utrzymanie idzie kilka razy więcej środków niz na 1 osobę w większośći polskich rodzin utrzymujących się z uczciwej pracy, czy wypracowanej emerytury . Gdzie są… Czytaj więcej »

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x