JDKKultura

Sukces młodych hip-hopowców JDK

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Tanecznych w Jedliczu (2 kwietnia br.) oraz II miejsce w Podkarpackim Przeglądzie Tanecznym „Złoty Gryf”w Dębicy (9 kwietnia br.) zdobył działający przy Jasielskim Domu Kultury R-Revolution w nowym, odmłodzonym składzie.

Sukces młodych hop-hopowców JDK
Sukces młodych hop-hopowców JDK
R-Revolution to formacja taneczna utworzona przy JDK w 2008 roku. Ostatnio zespół przeszedł wielkie zmiany. Grupa całkowicie zmieniła skład i zaczęła przygotowywać się do występów na dużej scenie. I właśnie nową choreografią zespół wywalczył już w kwietniu br. dwie nagrody: wyróżnienie w Jedliczu i II miejsce w Dębicy.
To dopiero początek tanecznej przygody młodych hip-hop’owców. Czeka ich mnóstwo pracy na warsztatach i sali tanecznej, aby mogli podnosić swoje umiejętności i doskonalić technikę taneczną. Jako instruktor grupy chcę zarazić dzieciaki tańcem na tyle, żeby mogły swoją pasją dzielić się z innymi, nie tylko podczas turniejów czy występów, ale też, na co dzień. Mam nadzieję, że młodzi tancerze będą godnie reprezentować Jasielski Dom Kultury w regionie i poza nim – mówi Katarzyna Korona, instruktor tańca w Jasielskim Domu Kultury.
Skład zespołu: Natalia Baran, Oliwia Baran, Zuzanna Bernacka, Miłosz Data, Oliwia Dębska, Agnieszka Głąb, Klaudia Głąb, Martyna Głąb, Oliwia Górniak, Zuzanna Hap, Dominika Juszczyk, Gabriela Śnieżek, Ewa Tuchowska, Roksana Węgiel, Justyna Węgrzyn.
JDK

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x