Kultura

Uczczą śmierć Sajana wydaniem płyty z jego utworami

Dwa miesiące po śmierci MC jasielskiej sceny Tomasza „Sajana” Tulei, przyjaciele 26-letniego rapera postanowili wydać płytę złożoną z jego najlepszych utworów. 

Przedstawiamy wam twórczość Tomasza „Sajana” Tuleji, który z powodu długiej walki z nowotworem zmarł 2 marca 2010. Był jednym z czołowych MC Jasielskiej sceny, działał razem ze swoim bratem, producentem Prec-L’em w składzie 11 Element – tak płytę reklamują przyjaciele Sajana.

Na krążku znalazło się 16 utworów. Zaczyna się on utworem „Deszczu krople”, zaś kończy kawałkiem „Gotowi do walki”, który dedykowany jest klubowi JKS Czarni Jasło.

Wszystkich 16 utworów można posłuchać tutaj: http://www.hip-hop.pl/ustawki/album_projector.php?id=1273507541

Okładka płyty jest równie specyficzna. 

Na pierwszym planie widać najsłynniejsze chyba zdjęcie Sajana, krótko obciętego, z melancholijnym spojrzeniem i lekkim uśmiechem na ustach. Na okładce tuż zza jego ramion wyrastają białe skrzydła. W dalszym planie widać fragment tekstu utworu „Deszczu krople”. W lewym dolnym rogu znajduje się podpis – Sajan 1984- 2010 R.I.P

Jak zapowiadają przyjaciele rapera, wkrótce powstanie również strona ku pamięci Sajana. Będzie z niej można m.in. pobrać wszystkie utwory 26-latka. 

Strona MySpace 11 elementu, składu w którym grał Sajan: http://www.myspace.com/11element

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
PapaHet
PapaHet
2024 lat temu

Kiedy ta płyta będzie dostępna?i w jaki sposób będzie dystrybuowana?

Dpd
Dpd
2024 lat temu

Płyta nie pojawi się w sprzedaży, będzie do pobrania ze strony którą utworzymy, niestety w dzisiejszych czasach wypuszczenie płyty byłoby nieodłączne z posądzeniem o wyzysk na Tomku, dlatego wypuszczamy tylko internetową, w pełni darmową wersję.
Pozdrawiam!

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x