r e k l a m a
Kultura

Uczniowie Prywatnej Szkoły Muzycznej w Jaśle powitali muzycznie Nowy Rok (foto)

W dniu 26 stycznia 2010 roku w auli PSM odbył się Koncert Noworoczny uczniów Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle.

W wykonaniu uczniów usłyszeliśmy między innymi znane kompozycje A.Vivaldiego, W. A. Mozarta, J. Offenbacha, F. Chopina oraz W. Kilara. W trakcie koncertu zabrzmiały także tradycyjne polskie kolędy i pastorałki.

Licznie zgromadzona publiczność mogła usłyszeć bogaty i różnorodny repertuar w wykonaniu solistów, duetów instrumentalnych i wokalnych, zespołów kameralnych oraz chóru Prywatnej Szkoły Muzycznej II stopnia w Jaśle. W koncercie wystąpiła także Młodzieżowa Orkiestra Dęta PrSM I i II st. w Jaśle oraz PSM I st. w Jaśle.


Koncert Noworoczny zorganizowany przez Prywatną Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Jaśle był swego rodzaju preludium do jubileuszu 20-lecia szkoły, który będzie obchodzony w przyszłym roku.

Prywatna Szkoła Muzyczna w Jaśle

– – –
Fotogaleria:

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Jan Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jan
Gość
Jan

Serdecznie gratuluję p.Dyrektor ,wykonawcom wspaniałego koncertu.Za rok mam nadzieję wszyscy absolwenci z 20 lat razem zaśpiewają 100 lat!!!Może zagrają,jak lokalu stanie….

Close
X