r e k l a m a
Kultura

VI Piknik Rodzinnego w Dębowcu

17 czerwca 2012 Publiczne Gimnazjum w Dębowcu już po raz szósty było gospodarzem PIKNIKU RODZINNEGO. Każdego roku Pikniki mają charakter zabawy promującej zdrowy tryb życia, bezpieczne zachowanie oraz integrującej środowisko lokalne.

VI Piknik Rodzinnego w Dębowcu
Podczas tegorocznej imprezy szkoła propagowała kampanię programu „Postaw na rodzinę”. Kampania służy pomocą w dialogu z rodzicami i przedstawia im istotne informacje o roli rodziny i odpowiedzialnego rodzicielstwa w profilaktyce zachowań ryzykownych. VI Piknik zaoferoał gościom wiele licznych atrakcji – występy taneczne zespołu FRAGOLIN z Krosna oraz R-Revolution z Jasła.
VI Piknik Rodzinnego w Dębowcu
Sportowcy klubu ASW JUDO JASŁO przedstawili pokaz JUDO. Pan A. Harmasz wraz z synem przygotował pokaz carvingu – rzeźbienie w owocach i warzywach. Po raz pierwszy Piknik zgromadził także czworonożnych przyjaciół – pokazy tresury psów przygotowało Centrum Szkoleniowe NATURA WILKA z Kątów.
VI Piknik Rodzinnego w Dębowcu
Ponadto w harmonogramie imprezy było wiele inych atrakcji: konkursy, pokaz strażacki, występ kabaretu i chóru szkolnego, zabawa z dj’em, gry sportowe oraz zabaway dla dzieci i dorosłych. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy ponownie za rok!
VI Piknik Rodzinnego w Dębowcu
Gimnazjum w Dębowcu

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
xodaris Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
xodaris
Gość
xodaris

ja sie pytam gdzie byli rodzice?

Close
X