Kultura

VI Piknik Rodzinnego w Dębowcu

17 czerwca 2012 Publiczne Gimnazjum w Dębowcu już po raz szósty było gospodarzem PIKNIKU RODZINNEGO. Każdego roku Pikniki mają charakter zabawy promującej zdrowy tryb życia, bezpieczne zachowanie oraz integrującej środowisko lokalne.

VI Piknik Rodzinnego w Dębowcu
Podczas tegorocznej imprezy szkoła propagowała kampanię programu „Postaw na rodzinę”. Kampania służy pomocą w dialogu z rodzicami i przedstawia im istotne informacje o roli rodziny i odpowiedzialnego rodzicielstwa w profilaktyce zachowań ryzykownych. VI Piknik zaoferoał gościom wiele licznych atrakcji – występy taneczne zespołu FRAGOLIN z Krosna oraz R-Revolution z Jasła.
VI Piknik Rodzinnego w Dębowcu
Sportowcy klubu ASW JUDO JASŁO przedstawili pokaz JUDO. Pan A. Harmasz wraz z synem przygotował pokaz carvingu – rzeźbienie w owocach i warzywach. Po raz pierwszy Piknik zgromadził także czworonożnych przyjaciół – pokazy tresury psów przygotowało Centrum Szkoleniowe NATURA WILKA z Kątów.
VI Piknik Rodzinnego w Dębowcu
Ponadto w harmonogramie imprezy było wiele inych atrakcji: konkursy, pokaz strażacki, występ kabaretu i chóru szkolnego, zabawa z dj’em, gry sportowe oraz zabaway dla dzieci i dorosłych. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy ponownie za rok!
VI Piknik Rodzinnego w Dębowcu
Gimnazjum w Dębowcu

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
xodaris
xodaris
2024 lat temu

ja sie pytam gdzie byli rodzice?

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x