JDKKultura

Wakacyjne czwartki artystyczne

Jasielski Dom Kultury, który po raz kolejny organizuje „Wakacyjne Czwartki Artystyczne” na osiedlach, zaprasza najmłodszych mieszkańców miasta do wspólnej zabawy. Pierwsze spotkanie już w najbliższy czwartek (7 lipca) o godz. 14 na Osiedlu Kaczorowy, kolejne – tydzień później.

Kliknij aby powiększyć
Tym razem młodych mieszkańców Jasła bawić będą aktorzy krakowskiego teatru „Wagabunda” i kabaretu „Kuzyni”. Ci, którzy w minionych latach brali udział w „Wakacyjnych Czwartkach Artystycznych” z JDK wiedzą, że to wspaniałe imprezy, na których nikt się nie nudzi. Pozostałych zapraszamy, by sami przekonali się, jak dobrze można się bawić, nie wyjeżdżając z miasta. Będą gry i konkursy z nagrodami, zabawy ruchowe, muzyka, taniec i inne atrakcje. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.
Wzorem ubiegłych lat integracyjne zabawy dla dzieci i młodzieży odbędą się na czterech jasielskich osiedlach. Pierwsze spotkanie z aktorami i instruktorami JDK odbędzie się 7 lipca na Osiedlu Kaczorowy. Kolejne wakacyjne czwartki z JDK odbędą się na osiedlach: Gamrat (14 lipca br.), Bryły (4 sierpnia br.) i Brzyszczki (11 sierpnia br.).
JDK

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x