r e k l a m a
Kultura

Wędrowna Akademia Malucha w Dębowcu

28 października 2008r. w Dębowcu odbyło się spotkanie z dziećmi pod hasłem Wędrowna Akademia Malucha. Zajęcia przeprowadzili nauczyciele Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle – nauczyciel plastyki Alicja Romanow, nauczyciel ds. muzyki i upowszechniania sztuki – Małgorzata Forystek i nauczyciel sportu i rekreacji – Agata Szczurek.

W spotkaniu wzięło udział 15 dzieci w wieku od 3 do 5 lat nieuczęszczających do przedszkoli. Mogły one skorzystać z  zajęć sportowych, plastycznych oraz muzyczno-ruchowych.

Na początku niektóre z dzieci były nieufne i niechętne, jednak podczas kolejnych działań nabierały pewności siebie i coraz większej ochoty, by wziąć w nich udział. Przez cały czas dzieciom wiernie towarzyszyli rodzice, którzy zostali zachęceni przez prowadzące do wspólnej pracy. Mali uczestnicy poznali kilka nowych zabaw, nauczyli się piosenki oraz układu ruchowego, przy którym świetnie się bawili. Dużo zadowolenia dały im wykonane przez siebie prace plastyczne, które mogli zabrać do domu.

Celem zajęć było stworzenie możliwości spotkania się dzieci w gronie rówieśników, nauka ciekawych zabaw i sprawdzenie swoich umiejętności manualnych.

Zajęcia odbyły się w ramach programu „W kolorach tęczy poszukaj siebie”, który uzyskał dofinansowanie z Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, a który realizowany jest na terenie powiatu jasielskiego w terminie od 15 października do 15 listopada br.

Powiat Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x