JDKKultura

XVI Konkurs kolęd i pastorałek w JDK. Przedszkolne kolędowanie

Dzieci z pięciu jasielskich przedszkoli wystąpiły w poniedziałek (13 bm.) na scenie Jasielskiego Domu Kultury, rozpoczynając szesnasty już Konkurs Kolęd i Pastorałek „Na nutę kantyczek”. W piątek (17 bm.) odbędzie się konkurs dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, a 8 stycznia 2011 roku – koncert finałowy.

XVI Konkurs Kolęd i Pastorałek w JDK
W pierwszej części przeglądu jurorzy (instruktorzy muzyki w JDK Ewa Grzebień i Wojciech Nowicki oraz nauczyciel muzyki w SOSW w Jaśle Piotr Larysz) ocenili 12 prezentacji: 4 solistów i 8 zespołów, nagradzając 3 z nich i wyróżniając 4.
Nagrody zostały przyznane: duetom „Kubuś i Michałek” z Przedszkola Miejskiego nr 10 i „Natalia Hendzel, Ania Tomasik” z PM nr 3 oraz zespołowi „Motyle” z PM nr 3.
XVI Konkurs Kolęd i Pastorałek w JDK
XVI Konkurs Kolęd i Pastorałek w JDK
Wyróżnieni: Anna Przetacznik i Joanna Wojnarowicz z PM nr 10, Dominika Sęka z PM nr 6, zespół „Motyle” z PM nr 2 w Jaśle i zespół „Wesołe Aniołki” z PM nr 6 w Jaśle.
Nagrodzeni we wszystkich kategoriach wystąpią 8 stycznia 2011 r. o godz. 16 w koncercie laureatów, w Jasielskim Domu Kultury. Podczas tego koncertu wyróżnieni otrzymają dyplomy i upominki.
JDK

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Olka
Olka
2024 lat temu

JA FAJNIE TA MAŁA WYSZŁA

foska
foska
2024 lat temu

to moja ta Mała 🙂

xc
xc
2024 lat temu

Weroniczka to super dzieciak!!

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x