r e k l a m a
Kultura

Zagłosuj na jaślan! Mindfield walczy o nagrodę Polskiego Radia „Werbel 2009”.

Do 31.01.2010 r. do godz. 23.59 można jeszcze głosować za pomocą sms-ów na jasielski zespół Midfield, który walczy o „Nagrodę muzyczną Polskiego Radia Rzeszów – Werbel 2009”.

Konkurs odbywa się po raz pierwszy i organizowany jest przez Polskie Radio. Na podstawie własnych materiałów redakcyjnych, jury konkursowe wybierało wspólnie 10 kandydatów do statuetki „Werbel – 2009. Wśród nich jest jasielski Mindfield.

Aby zagłosować na swojego wykonawcę należy wysyłać SMS na numer 72601 w treści wpisując werbel oraz numer z listy wykonawcy poniżej

1. PECTUS – „Pectus”
2. SPIRAL – „Urban Fable”
3. MARCELLE SPIRIT – „Marcelle Spirit”
4. MINDFIELD – „Snap Of Fingers”
5. HUBERT BISTO – „Hubert Bisto śpiewa Bukartyka”
6. BROWN – „Półświatło”
7. ROCKAWAY – „Rock 'N’ Roll umarł”
8. GET BREAK – „Barometr”
9. MORŻE BYĆ – „Choinka ustrojona”
10. RZESZÓW KLEZMER BAND – „Kameleon”
Jeżeli ktoś chce oddać głos na zespół Mindfield musi wysłać sms-a na numer 72601 o treści: werbel 4 (ważna jest przerwa po słowie werbel, gdyż sms-y typu werbel4 nie będą brały udziału w plebiscycie).

Koszt jednego SMS-a to 2zł + VAT.
Głosowanie potrwa do 31 stycznia.

A o to jak Mindfieldzi piszą o sobie:

Jesteśmy piątką osób, która ma wspólną pasję. Mimo iż każdy z nas ma trochę inny gust muzyczny, nie przeszkadzało to w połączeniu sił, umiejętności oraz doświadczeń z poprzednich projektów i stworzeniu czegoś co nazywa się Mindfield. Wręcz przeciwnie – to właśnie dzięki temu, że nasz styl jest wypadkową wielu przedziwnych gatunków jesteśmy w jakiś sposób rozpoznawalni i właśnie to odróżnia nas od całej reszty.

Przez pierwszy rok działalności skomponowaliśmy kilka utworów oraz zagraliśmy kilkanaście koncertów.

Zgodnym głosem postanowiliśmy nagrać demo. W trakcie pracy w krakowskim studiu RapidFire pomysł ewoluował i demo przekształciło się w EP o dźwięcznej nazwie „Snap of Fingers”, zawierające sześć autorskich kompozycji.

Płytka napotkała na znakomity odbiór, który zaowocował wieloma koncertami w coraz bardziej ciekawych miejscach. Jak dotąd mieliśmy okazję  supportować takie sławy jak Coma czy Acid Drinkers oraz dzielić scenę z m.in. Proletaryatem, Totentanz, Kazikiem czy choćby Pneumą.

Kompozycje z „Snap of Fingers” można było usłyszeć również  w Programie Trzecim Polskiego Radia, Radiu Rzeszów oraz kilku mniejszych rozgłośniach.

O zespole można było przeczytać w takich pismach jak „Gitarzysta” czy „Top Gitar”, jak również zobaczyć cały program nam poświęcony, w telewizji Rzeszów.

W chwili obecnej kompletujemy materiał oraz dopracowujemy istniejące pomysły przygotowując się w ten sposób do nagrania debiutanckiej płyty.

Tymczasem zapraszamy na stronę www.mindfield.com.pl, na koncerty, no i oczywiście do głosowania na nas. Dzięki za wszystko.

kk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
PiS-man
PiS-man
2024 lat temu

Na tych cieniasów?

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x