r e k l a m a
Kultura

Zapowiedź: Piotr Gogosz w krainie Himalajów

26  lutego 2009 r.  o godz. 17.00  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na prezentację fotografii i relację Piotra Gogosza z podróży po  Nepalu.
 
Piotr Gogosz, jaślanin, z zawodu jest policjantem, aktywnie działa w jasielskim oddziale Międzynarodowego Stowarzyszenia Policjantów (IPA). Z zamiłowania sportowiec i podróżnik. Od wielu lat zafascynowany jest Azją. W lipcu 2007 roku zorganizował wyprawę do Mongolii. Efektem tej podróży była relacja z podróży, która ukazała się w formie ksiązki „Mongolia – na bezdrożach Gobi” oraz wystawa fotografii w MBP w Jaśle  „Mongolia – podróż do zwrotnika Dinozaura”. W październiku 2008 roku wybrał się w kolejną egzotyczną podróż do Indii i Nepalu. 
 
10 lutego 2009 r.  w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbyło się spotkanie, na którym Piotr Gogosz zaprezentował  fotografie oraz opowiedział o swojej podróży po Indiach relacjonując poszczególne jej etapy.
 

Obecne spotkanie poświęcone będzie podróży po Nepalu, gdzie uczestnicy zwiedzili m.in. miasto Pokhara, dolinę Katmandu, rezerwat Chitwan Park, odbyli czterodniowy trekking  w Himalaje oraz dwudniowy rafting po  rzece Bhote Khosi.

W holu MBP w Jaśle do 9 marca będzie czynna wystawa „W krainie Maharadżów i królestwie Himalajów” prezentująca najciekawsze zdjęcia wykonane w Indiach i Nepalu.

Spotkanie z Piotrem Gogoszem odbędzie się 26 lutego (czwartek) o godz. 17.00 w  Czytelni Głównej MBP w Jaśle, ul. Kołłątaja 1.

MBP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
niki
niki
2024 lat temu

Nepal będzie lepszy od Indii 😀

vv
vv
2024 lat temu

Panie Piotrze z której strony pan stoi z lewej czy prawej pozdrawiam

wasza luśka
wasza luśka
2024 lat temu

Nepalcie ludziska bo minister straszą co by raka dorwać można ode tego nałoga…Prowde godom,som widzialech jak pisalo na poczce fajek….

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x