r e k l a m a
Kultura

Zapowiedź: Piotr Gogosz w krainie Himalajów

26  lutego 2009 r.  o godz. 17.00  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na prezentację fotografii i relację Piotra Gogosza z podróży po  Nepalu.
 
Piotr Gogosz, jaślanin, z zawodu jest policjantem, aktywnie działa w jasielskim oddziale Międzynarodowego Stowarzyszenia Policjantów (IPA). Z zamiłowania sportowiec i podróżnik. Od wielu lat zafascynowany jest Azją. W lipcu 2007 roku zorganizował wyprawę do Mongolii. Efektem tej podróży była relacja z podróży, która ukazała się w formie ksiązki „Mongolia – na bezdrożach Gobi” oraz wystawa fotografii w MBP w Jaśle  „Mongolia – podróż do zwrotnika Dinozaura”. W październiku 2008 roku wybrał się w kolejną egzotyczną podróż do Indii i Nepalu. 
 
10 lutego 2009 r.  w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbyło się spotkanie, na którym Piotr Gogosz zaprezentował  fotografie oraz opowiedział o swojej podróży po Indiach relacjonując poszczególne jej etapy.
 

Obecne spotkanie poświęcone będzie podróży po Nepalu, gdzie uczestnicy zwiedzili m.in. miasto Pokhara, dolinę Katmandu, rezerwat Chitwan Park, odbyli czterodniowy trekking  w Himalaje oraz dwudniowy rafting po  rzece Bhote Khosi.

W holu MBP w Jaśle do 9 marca będzie czynna wystawa „W krainie Maharadżów i królestwie Himalajów” prezentująca najciekawsze zdjęcia wykonane w Indiach i Nepalu.

Spotkanie z Piotrem Gogoszem odbędzie się 26 lutego (czwartek) o godz. 17.00 w  Czytelni Głównej MBP w Jaśle, ul. Kołłątaja 1.

MBP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
wasza luśkavvniki Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
niki
Gość
niki

Nepal będzie lepszy od Indii 😀

vv
Gość
vv

Panie Piotrze z której strony pan stoi z lewej czy prawej pozdrawiam

wasza luśka
Gość
wasza luśka

Nepalcie ludziska bo minister straszą co by raka dorwać można ode tego nałoga…Prowde godom,som widzialech jak pisalo na poczce fajek….

Close
X