Kultura

Zapowiedź wystawy: "Lacrosse" czyli dobra zabawa z ANI-MUSZem

Grupa ANI-MUSZ zaprasza do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle na wystawę „Lacrosse, czyli dobra zabawa z ANI-MUSZem”. Jest to prezentacja dotychczasowych działań realizowanych przez grupę w ramach projektu „Lacrosse”, finansowanego ze środków europejskiego programu „Młodzież w działaniu”.

Wystawa przedstawia poszczególne etapy projektu, którego celem było odkrycie na nowo tradycyjnych zabaw i pokazanie, że są one świetnym sposobem na zdrowy i aktywny wypoczynek, ale przede wszystkim doskonałą płaszczyzną integracji społecznej. Obok grupy projektowej na fotografiach odnajdą się wszyscy, którzy przyjęli zaproszenie ANI-MUSZu do wspólnej zabawy, m. in. uczestnicy spotkania „Kiedy świat był jeszcze młody”, wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaśle, którzy dwukrotnie gościli uczestników projektu, oraz wszyscy miłośnicy aktywnego wypoczynku, którzy 13 lipca stawili się na „Egzaminie z dobrej zabawy” w Parku Miejskim w Jaśle. Mamy nadzieję, że będzie to dla nich miła projektowa pamiątka.

Natomiast dla tych, którzy jeszcze nie zetknęli się z grupą ANI-MUSZ i projektem „Lacrosse” wystawa będzie być może zachętą do przypomnienia sobie zabaw takich jak: „Chodzi lisek koło drogi”, „Ojciec Wirgiliusz” czy „Stary niedźwiedź mocno śpi”. Przede wszystkim jednak jej celem jest pokazanie, że wystarczy dobry pomysł, trochę odwagi i cierpliwości przy wypełnianiu formularzy – i z pomocą europejskiego programu „Młodzież w działaniu” można samemu świetnie się bawiąc zrobić dużo dobrego dla innych.

Wystawę można oglądać do 31 sierpnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, która jest organizacją wspierającą grupę i projekt.

Grupa ANI-MUSZ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x