r e k l a m a
Przegląd mediów

Brniemy w kałużach i błocie!

Jasło. Mieszkańcy bloku przy ulicy Rafineryjnej 3 mają dość błota i kałuży na podwórku przed blokiem, które tworzą się na wiosnę i jesień. – Z bloku wtedy nie da się wyjść. Zwracaliśmy się do spółdzielni, aby wysypali nam żwiru, ale nasze prośby pozostały bez odpowiedzi – mówią mieszkańcy.

Zamiast wysypywania żwiru, co jest doraźnym rozwiązaniem, spółdzielnia utwardzi drogę i wykona plac postojowy

Podwórko przed blokiem, szczególnie po zimowych roztopach oraz wiosennych i jesiennych deszczach, wygląda jak jedna wielka kałuża. – Podwórko wygląda okropnie. Doły wypełnia woda, tworzy się mnóstwo błota. Nie ma jak przejść do samochodu. Dlatego ja np. podłożyłem sobie dywany, żeby jakoś wjechać i wsiąść do samochodu. To już trwa kilka lat – mówi Zbigniew Szeleszkiewicz, mieszkaniec bloku przy ul. Rafineryjnej 3. – Zgłaszaliśmy to kilka razy spółdzielni, ale nic nie pomogą. Płacimy czynsz, fundusz remontowy i nic z tego. Chcemy, żeby zrobili drogę, położyli asfalt albo kamieniami utwardzili – dodaje Hildegarda Tuchowska.

Nie wymagamy cudów

Mieszkańcy bloku napisali pismo do Spółdzielni Mieszkaniowej “Naftowiec” z prośbą o przywiezienie żwiru. – Pani prezes powiedziała, że to trzeba zrobić konkretnie, ale nie ma na to pieniędzy. Tu mieszkają głównie ludzie starsi, dla których jest to uciążliwe. My rozumiemy, że nie ma pieniędzy, ale nie wymagamy cudów. Chcemy doraźnie trochę żwiru, żeby było jako tako. Będziemy usatysfakcjonowani jeżeli nasza prośba zostanie spełniona – zaznacza Z. Szeleszkiewicz.

(…)

Więcej w Nowym Podkarpaciu
/mm/

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
xyz
xyz
2023 lat temu

Zapraszam na ulicę Franciszkańską.Ulica wewnętrzan między blokami 1 i 3 włąściciel drogi urząd miasta . Tam są dziury !!!!!!!!!!
A po deszczach żadna studzienka nie działa jest zatkana a administracja TBS ABK mimo wileu zgłoszeńi tak nic nie robi i podejrzewam że nie zrobi!~!!!!!!

pustynnik
pustynnik
2023 lat temu

Moja rada-wyprowazcie się stamtąd w bardziej suche miejsce,albo weście kredyt na zakup gumiaków-boto trudny technicznie problem do rozwiazania-bo go nie widać za bardzo publicznie.Macie po prostu pecha….:(

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x